Gündelik düşüncelerimiz

Gecenin zifiri karanlığında bir başınızayken,günün yorgunluğunu bir müddet üzerinizden yavaş yavaş atarken , sükunette aklınıza gelen düşünceler genelde nelerdir? ~

Örneğin ; yarının planını tasarlamak veya hiç bir şey düşünmeden dinlenmeye devam etmek.

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Gün içinde neler yaptığımı düşürüm ? Piman olacak bir şey yaptım mı falan diye özdeğerlendirme yaparım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Düşünmemek tercihimdir. Aklıma gelenleri de def ediyorum, çünkü hangi konuda hayallere dalsam tahmin ettiğimin aksine sonuçlanıyor. O yüzden düşünmüyorum öyle zamanlarda.

0|0
    0|0
  • Ben genelde cam kenarındaki koltuğuma oturur, elime bir malt viski kadehi (kesinlikle malt viski ve kaliteli olmalı ayrıca buzsuz ve sek olmalı) ve o günün muhasebesini yaparım. Alt fonda hafif beni rahatlatacak müzikler dinlerim. Yarının planını yaparım. Eğer zihnen çok yorgunsam, beni dinlendirecek bir tatil ortamında olduğumu hayal ederim.Bu tropikal bir ada tatili olabilir mesela. Sonra zihnimi dinlendirdikten sonra telefon konuşmama başlayabilirim:)

0|0
    0|0
  • Şimdi, İkitelli de bulurum o çıkma şanzuman kapağını. İlla ki vardır.

Bu gün bunu toplar, akşama da öbürünün silindir kapağını sökmeye başlarım.

Arada 3-6 bakım gelir, onu da bizim öbür elemana paslarım.

Hımm bir de ne yesek bu gün?

Kızarmış piliç alırım ya da..

Şu Joy fm'de kendini aştı bu aralar.

Çok güzel be, şuna bak:

http://www.youtube.com/watch?v=zLQZykhp7Sw

0|0
    0|0
  • Aklıma ne geliyor biliyormusun.

Yarın gidip evlerinin önünde beklesem,çıktığını görüp sabahtaki o yorgun ama bi okadarda tatlı yüzünü görsem. dünyalar benim olur.

Ama s. et giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.bugün terk eden yarında terk eder.

0|0
    0|0
  • Son birkaç gecedir "neden benim hala bir abajurum yok" diye düşünüyorum. Abajur şart.

0|0
    0|0
  • herdaim günün muhasebesini yaparım

korkmadan yine hayal kurarım

geceleri kötü şeylerde gelir aklıma :D

sonra bi hayal daha kurar dalarım...

0|0
    0|0
  • pff.hayal kurarım genelde.uçuk kaçık olanlarından.zaten yeteri kadar düşünüyoz gün içinde yarını.bide gecemi ayırırsam ben stresten başına gelmeyen kalmayanlardan olurum :D

0|0
    0|0
  • Bu ara her gece "31 çeksemde sabah duş alsam hasta olurmuyum" düşüncesinden başka bi halt yok

0|1
    0|0
  • Sevişilecek bi pozisyon varsa o yoksa uyu derim yoksa bu edebi durumlar çok zor bizi yorar bebeğim.

0|0
    0|0
  • kankaaaaaaaaa... gece olunca dusunulecek sey cok fazla degıldır yaaa:)

0|0
    0|0
  • 1 kadeh saraptan sonra dusuncelerım sekıllenmeye baslıyor

0|0
    0|0
  • ben şuan yatağımdayım ve hüngür hüngür ağlıyorum

0|0
    0|0
  • öyle bir an var mı gerçekten .p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erken kalkarım yarın,önce bir bitki çayı sonra bir duş,güzel bir kahvaltı.

Yılbaşı kartlarını çantama atarım.

Müziği açarım,hazırlanır evden çıkarım.Düşüne düşüne giderim işime.Çalışma vs derken yemek molası olur.Yarın da pazar ne kalabalık olur kim bilir...

Öğle molasında o çok beğendiğim çantayı alırım belki ya da bir iki arkadaşı ararım.

Oradan oraya koşuşturur bunu söylerim http://www.youtube.com/watch?v=IakDItZ7f7Q

Nihayet eve geldiğimde ayaklarımı uzatırım,çayımı alırım ve ks de sorulara bakınırım.

0|0
    0|0
  • Gece o kadar çok düşünce üşüşüyor ki beynime onları misafirlikte konuşmayıp tam kapıdan çıkarken muhabbete dalan insanlara benzetiyorum, o derece. O gün yaptıklarım ya da daha çok yapmam gereken ama yapamadıklarım unutup da-zaman bulamayıp da, ertesi gün unutmadan yapmam gerekenler ve ondan sonraki günler ne yapacağım planlarım ne v.b şeyler... Bunları düşünürken tabi çağrışımlar dünyasından çıkamıyorum bir konudan bir konuya atlaya atlaya çok alaksız yerlerde buluyorum kendimi 23-24 gibi yatıp 3-4 gibi uyuduğum oluyor yani. :D

0|0
    0|0
  • şuursuzca boş bulunmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...