Ailesi beni istemiyor, ne yapmam lazım?

1 seneyi geçen bir birlikteliyim var 1 hafta önce erkek arkadaşımın annesi ailemi arayıp onlar denk değil görüşmelerini istemiyoruz dedi !

Aileme artık görüşmüyorum dedim oda öyle söyledi fakat birbirimizi seviyoruz uzaklaşamıyoruz.

Görüşüyoruz hala ama ailesiyle konuşup bir şeyler yapmasını bekliyorum o olaylar yatışınca zaman gelince onlarla konuşabileceğini söyledi.

Ailesinin neden böyle yaptığını sordum ona : Babası eskiden erkek arkadaşımın olduğunu öğrenmiş ve bu babasına çok dokunmuş ayrıca yazın ailesiyle vakit geçirmek yerine benimle bilgisayarda zaman geçirmeside ailesini kızdıran diğer bir sebepmiş 3 sebep ise babası tartışmalarımız sırasında telefonla konuşmasına ve benden özür dilemesine denk gelmiş...Oğlunun bu kadar ezilmesi dokunmuş ona...sizce ben ne ysapmalıyım.. ?

Yanında mı olayım ,ayrılayım mı ?

Güncellemeler:
cok seviyorum ama böyle istenmeyen kişi olarak yanında kalmakta zor...

ailesi onuda zor duruma düşürdü , şimdi onu tek başına bırakıp gitmekte zor

tavsiyelerinize ihtiyacım var

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• :( benimde başıma geldi..çok iyi anlıyorum seni..ben mücadele edeyim sevgim için dedim sevgimin kaybolmasını bi kenara bırak huzurum onurum gururum hepsini kaybettim..tavsiye etmem.. allahından bulsunlar de sevgiline ben seni hep sevecem bu hale getirenler allahından bulsun de..uzunca ömrünün geri kalanına devam et..üzülme sakın çünkü hiç bi işe yaramıyo üzülmek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırakıp gitsen ailesi çocuga bak seni sevmiyodu senden nasıl da vazgeçti dicek, bırakmayıp yanında olsan bu seferde ne kadar yapışkan kız çıktı dicekler. Türkçesi sen bitmişsin okey dönüyosun.

1|0
    0|0
  • uzak durmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bence uzak durman en mantıklısı balık kokmuş bir kere ne kadar sevsen hikaye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok zor bi durum gerçekten..seviyosun ayrılmak zor ama bide söyle düşün ilişkiniz dahada ilerlerse ve evliliğe kadar giderse bu kafa yapısına sahip insanlar daha çok üzerine gelicek,rest çekip evlenseniz bile hep aranızda o problem olucak huzurunuz kalmıcak ...bence kendini alıştır ikinizde daha çok üzülmeyin canım :(

0|0
    0|0
  • Al bak bizde öyleydik aynı durumundaydım ve sonuç bittik .

0|0
    0|0
  • zamana bırakın herşey olacağına varır eğer biribrinizi seviyorsanız bunuda atlatırsınız.bence ayrılma sevgi zor bulunur.bence zorda olsa sevginize sahip çıkın

0|0
    0|0
  • ayrilmamis olmaniza ragmen bu soruyu 'Ayrilik' bolumune acman ayrilmaya meyilli oldugunu gosteriyor bence

Zor durum canim kendimi senin yerine koydugumda ayrilirim sanirim dedim ama emin degilim zor bir durum biraz akisina birak

0|0
    0|0
Yükleniyor...