Üniversiteyi kazanma ihtimalim nedir?

Çalışmadım Ocaktan itibaren çalışsam son üç ay yani sizce başarılı olur muyum?Temelimin sıfır olduğunu düşünürseniz kazanma ihtimalim nedir?

Güncellemeler:
Ygs ve lysden toplam 350 puan yeter bana olmaz mı diyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hedefine ve azmine bağlı. çok zor değil sınav ..

0|0
    0|0
    • üniversiteye girdiğim sene sınava son 2 ay çalışmıştım. benim senden tek artım temelimin sağlam olmasıydı. üniversiteyi de dereceyle bitirdim. kimsenin moralini bozmasına izin verme, derslerine odaklan

• uluslararası ilişkiler ama sonra sinema tv de bitirdim .. seneye de sınava çalışmak istemediğim için 2 yıllık açık öğretim adalet bölümüne kayıt yaptıracağım sonra da dgs'yle hukuk ta bitirmek istiyorum

• bu arada hukuk bitirmek istersen sen de seneye benim yöntemimi kullan. dgs eğlenceli bir sınav hem ..

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok çalışınca bi yeri kazanacam diye bi şart yok.

0|0
    0|0
  • olabilir o sana baglı olmaz diye bi şey yok ve insallah olurda kazanırsın diyelim

0|0
    0|0
  • disiplin ve sıkı calışmayla bence bişeyler olabilir.

0|0
    0|0
  • bu soruyu burda sorma kabiliyetine sahib biri olanın kazanma ihtimali benim seni bulabilme ihtimalimden daha yüksek değil:) başvurular 2 aralıkta başlıyormus haberin vardır herhalde. umuyorum unutursun tarıhlerı:)

0|0
    0|0
  • gayet olabilirsin sıkıntı yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Nereyi istedigine baglı Sütçü İmam kazanmak var Bogaziçi kazanmak var :) herhangi bir yeri bir ay calısmayla da kazanırsın

0|0
    0|0
  • açık öğretim kazanırsın ya da en fazla 2 yıllık

0|0
    0|0
  • neden olmasın bea:) sen yeterki iste:) mp

0|0
    0|0
  • Babayı kazanırsın anca

0|0
    0|0
  • temelinin sıfır oldugunu ve hayatını nette gecırdıgını dusunursek kesın kazanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kişiden kişiye değişir kimi 2 ayda çatır çutur öğrenir kimi 10 yılda öğrenemez belli bir standart yok

0|0
    0|0
  • temel yoksa bnce bu sene temelden gir senye de norml konulrı bitir öyle kaznrsn :)) bnde öyle yapmyı düşünyrm şahsen :)

0|0
    0|0
  • asla! babanın fabrikası varsa zenginsen özel üniversiteleri araştır derim

0|0
    0|0
  • Eskisehir anadolu universitesini kazandiniz. Tebrikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...