Yürürken takınılan taşa/kaldırıma/tele/birşeye, tökezledikten sonra neden geri dönüp bakılır?

Yürürken takınılan taşa/kaldırıma/tele/birşeye, tökezledikten sonra neden geri dönüp bakılır? Ya da tökezledikten sonra neden ayağa bakılır?

Bunu ben de yapıyorum, neden yapıyorum bilmiyorum :D

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• plakasını almak için

1|0
    0|0
    • :) kime şikayet edeceksin, belediyeye mi :)

• yok ben belediyeyi şikayet edicem. sesli sesli konuşacaksın böyle etraftakiler seni saf değil mağdur zannetsim. ''hey allahım yaaa, dünyanın vergisini ödüyoruz, hala yapamadınız şu yolları,kaldırımları, daha yeni döşediniz hemen tarlaya döndü, Avrupa da böylemi, kum bulamazsın kum.'' felan filan

• :) çirkefleşme :)

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanogluna verilen bir kaç özellikten biridir çogu insan farkına bile varmaz. ayak ve göz aşkı diyelim :)

1|0
    0|0
  • a- nedir beni tökezleten (merak)

b-millet düz yolda tökezliyor demesin diye objeye dikkat çekmek(savunma)

c-takıldığı şeye küfür etmek için sebeb(öfke)

3|0
    0|0
  • insanın yapısı öyle merak tepki meselesi

1|0
    0|0
  • bazen refleksler sonucu yaptığımız hareketlerin farkına vardığımızda "ben bunu neden yapıyorum ki" deriz kendimize. sendekide öyle bi tepki olmuş. anladığım kadarıyla.

1|0
    0|0
  • bakmıyorsan bi problem vardır

1|0
    0|0
  • neye takildigimi gormek icin bakarim

sonrada o tasi oraya kim koymus der sag bastan saymaya baslarim

1|0
    0|0
  • Araba ile gidildiği zaman neden hep sol lastiğe bakılır ? sucu ne bunun :D yaw dogru sölüosun bidaha bakmıcam cok anlamsız geldi :D:D

1|0
    0|0
  • tökezlemeyi boş ver :) yeni kız arkadaşımla yürürken küçük ızgaralara boya dökmüşler bende onu görmedim kaldırımın kenarında :) ayağım yarısına kadar boyaya girdi hemde beyaz :D

1|0
    0|0
  • seni alçak kaldırım taşı ,sen nasıl olurda beni tökezletirsin gibi kin dolu bir bakış atmak için olabilir.

1|0
    0|0
  • neye takıldım diye merak eder insan

1|1
    0|0
  • Bu taşı buraya koyanında ... dediğimiz için sanırım.Ayağada, ayakkabı kirlenmişmi diye bakılır.

1|0
    0|0
  • ... sorgulamak adına,hata bende mi onda mı ?

1|0
    0|0
  • benim karizmamı bozan o gerizekalı şey ne diye bakarım :)) :)) :))

1|0
    0|0
  • Belki değerli bir şeydir; hemen cebe atayım diye.

1|0
    0|0
  • hayatımda hiç tökezlemedim. belki çocukken..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hani etraftakiler ' püh yolda yürümeyi bile beceremiyosun' deme ihtimaline karşı 'bak orda taş var ona takıldım' demiş olamak için :)

1|1
    0|0
  • ne yoluma engel olmaya çalışıyor görmek isterim:)))

1|0
    0|0
  • :) refleks olabilir.

1|0
    0|0
  • Ben bakmam zaten beni düşürdüyse kızarken bakarım uzun uzun :)))))

En sevmedığım şey yere kapaklanmak ,birde bakanlar varsa aa nasıl düştü diye :)))

1|0
    0|0
  • Beni neyin tokezlettigini hatta dusurdugunu gormek icin bakarim..ardindan bir ton laf sayarim belediye'ye.

1|0
    0|0
  • Telaş anında yapılan saçma hareketlerden biridir. Mağaza vitrininin camından kendine bakarken düşen kuzenim, senin o halini bir ömür unutmıcam:))

1|0
    0|0
  • O neydi öyle hay ! diye meraktan.

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin demek için. Ben öyle derim

1|0
    0|0
  • ben kafamı kaldırmıyorum yerden

1|0
    0|0
  • takılırım bakarım bı de söverm.normal şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • Bizi tökezleticek şeyin ne olduğunu merak ettiğimiz için.. Ve kimse gördümü diye.:=))

1|0
    0|0
  • yoluma engel olan şeyi görmek isterim :) sanırım bundan bakıyoruz

1|0
    0|0
  • neye takıldığımı ve düştüğümü görmek için bakarım genelde. :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...