Erkek arkadaşımın diğer facesi ne yapayım sizce?

erkek arkadaşımın başka bi facesini yakalım ve hackerlik yönümle o facesine girdim.bi kıza 'sadece bel altı? ' diyerek mesaj atmış.ne yapmam lazım sizce? onunla da bel altı olaylarım var. ne yapmam lazım siz olsanız ne yapardınız?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Onu unut. cünkü o artık senden cok uzaklardadır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yinemi face muhabbeti peff

0|0
    0|0
  • yaw bırakın şu bel altı işlerini kızım ya ! siz, aşkı da mundar ettiniz şu seks objeliklerinizle... Aşk için değil de; sadece seks için mi çıkıyorsunuz siz birileriyle ya ! Allah'tan hiç mi korkunuz yok sizin ?!?!? oğlana gelince, gönder gitsin...

0|0
    0|0
    • güzel bi yorum katildim tamamen

• burda ahlak bekçisi olmayın lütfn

• Ahlak bekçiliği falan yaptığım yok; ben sadece düşüncemi söyledim... Hayat tabiki de senin; ama ileride pişman olabileceğin şeyler yapma...

• walla ne yapmak istiyosan onu yap ha bu eleman düzelmez benden sölemesi ister ağla dövün ister elemanın ağzına sıç köpek etsen dahi belli bi zaman sonra tekrar eski kıvama gelir o yüzden bunu bilerek hareket et

0|0
    0|1
  • hackerlik yönü nası oluyo la anlatsana bizde hackleyek :D

0|0
    0|0
  • belki senin öteki facene yazmıştır onu aha

0|0
    0|0
  • mesaj tarıhıne bakdın mı ? eğer senleyken yaptıysa her turlu senden gizli iş çeviriyordur.

0|0
    0|0
    • evet benle bilrikteyken yaptı yeni yani 3-4 gün önce falan yazmış

• o zaman yüzüne vur bakalım ne dıcek

Kızlar Ne Diyor 5

• Kullanılmak ve kullanmak hoşuna gidiyorsa devam et yoksa bırak.

0|0
    0|0
  • sen de erkek ismiyle sahte face üyelikleri al, sonra onlarla arkadaş olarak açık saçık şeyler yaz. onlardan kendine "kameyarı açsana seksi şempanzem" felan gibi mesajlar yaz- sonra erkek arkadaşın bilgisayaar oturacağı zaman onun göreceği şekilde açık bırak. bak bakalım onun tepkisi ne olacak, eğer tepki verirse, senin davranışının aynısını taklit etttim dersin

0|0
    0|0
  • beni eklermisin lütfen cok önemli

0|0
    0|0
  • rica etsem beni eklermisin sana özelden birsey söylüycem

0|0
    0|0
  • bitirmek gibi bisey aklina gelmedimi..

0|0
    0|0
    • geldi ama işte seviyosun

• Ask cok basit olmus artik..evliligin özelligi kalmamis..

Yükleniyor...