4 küsür aylık bir ilişkiyi tamamen silip atar mısınız?

4 ay kadar süren bir ilişkiniz vardı karşınızdakini sevdiğinize inandırabilecek inanılmaz bir güven sağlayacak kadar gerçekçiydiniz. ellerine dokunuyorken ellerinizin titremesini durduramıyordunuz. ağladınız ağlaştınız. bir gün ansızın terkediyorsunuz doğru düzgün bir neden bile söylemeden bi 3 ay sonra ufak 1aylık falan bir ilişki yaşadınız. Bu baştaki ilişkiye dair hiçbir şey kalmaz mı aklınızda ? kız hala sizi çok seviyor, biliyorsunuz. Silip atar mısınız ? Aklınızın ucundanda mı gaçmez yahu ?

Güncellemeler:
soru nasıl siliniyo arkadaş utandım kendimden

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım bu kız sensin, erkek arkadaşın gitti ; başka biriyle de birlikte oldu. seni unutup unutmadığını merak ediyorsun.

şöyle anlatayım sana, bu arkadaş seni sevmemiş ya da sevememiş ama sana çok değer vermiş.( zaten bir erkek bir kızla ağlayabiliyorsa ona sarılıp, onu sevmiyor demektir. erkek sevdiğinin yanında ağlamak istemez.)

ama senin gitgide ona aşık olduğunu görmüş olmalı ki, seni ileride daha fazla üzmemek için zorda olsa o an kararını verip gitmiş. başka biriyle denemiş. ( ki muhtemelen seks içindir sadece ) onunla da yapacağını yapıp ayrılmıştır. sanırım hala aklına geliyorsundur sık sık, aynısı başıma geldiği için söylüyorum.. ama sana dönmez, seni üzmek istemez. unutmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç düşünmem bile

0|0
    0|0
  • evet silip atarım, bazen aklıma gelir, umarım kendisini seven birisini bulur derim sadece ..

0|0
    0|0
    • güncelleme: bilmem, artık doğal halim unutmak olmuştur belki de. sonuçta bir ilişki yürümüyorsa yapacak bir şey yok (başkası hayatıma girmiştir, sıkılmışımdır, sevmiyorumdur vb)

• 4 aylık bir ilişki çok kısa ve 1 ay geçmeden ayrılalı başka biriyle olmuşsam eskiye dair bir şey kalmaz içimde

0|0
    0|0
  • 4 ay sanki 4 asır gibi yazmışsın temelini yaparken çatlamış bir ilşki

0|0
    0|0
  • Cocuk belki sevişgen bi hatun bekledi ve senin o taraklarda bezin yoksa olabilir bu tür şeyler ve aklından geçmez. Unutma deveyi diken insanı miken yaranır.

0|0
    0|0
  • salla gitsin ben 4 senelik ilişkimi bitirdim insan unutuyor senin akut dönemin bu manip depresif oluyorsun geçer merak etme :)

0|0
    0|0
  • 4 ay ne ki :)

1|0
    0|0
  • surda gizli butonu var onu tıkla. kendını gızle. utanmazzzzzz:)

0|0
    0|0
  • Naptın ya . Hepi topu 4 aycık

0|0
    0|0
  • 4 ay neymiş,millet kaç yıllık sevdiğini unutuyor.

0|0
    0|0
  • 4 yıllık ilişkiyi s*klemem 4 aylık ilişkiyi hiç mi hiç s*klemem

0|0
    0|0
  • Aldatılıyorsun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zarar görmeden kurtulmuşsun ne güzel.. Bir izi kalmamış hayatında. İlişkiymiş. Sevgi dolu vıcık vıcık anlarmış. Yerine yenileri yaşanır.

1|0
    0|0
  • aklına gelse de 4 ay uzun bi süre değil bence bi ilişkinin köklesmesi için.o yüzden geri dönüsü olmaz

0|0
    0|0
  • 3 yıl aynı evi paylaştığım herifi silmiş atmış gidip nikahın da kırmızı rujumun izini dudağının kenarına bırakmışım takısını takarken. 4 ay mı unutmak mı :) ben de unutmadım ama artık başka ten de. unutur. sende unutursun merak etme.

1|0
    0|0
  • 4 küsür yıllık ilişkiler bile tamamen silinip atılabiliyorken 4 ay ne ki ?

1|0
    0|0
  • 4 senelik gibi yazmışsın başlıkta.

Ayrılan angut, dolansın dursun deli gibi.

1|0
    0|0
  • 4 küsür yıllık gibi yazmışsın anında hiç düşünmeden silip atarım

1|0
    0|0
Yükleniyor...