İşyerinde masasında çiçekler olan bir kız hakkında ne düşünürdünüz?

İşyerinde masasında çiçekler olan bir kız hakkında ne düşünürdünüz? Kesin sevgilisi göndermiştir dermiydiniz?Bu kızdan hoşlanıyor olsaydınız çiçekleri gördükten sonra tavrınız ne olurdu?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• selam falan vermem o kesin

0|0
    0|0
    • neden ki? ya belki kendi almıştır, kızlar sever çiçekleri vs diye düşünmez misin hiç

• aferin uzak dur, kaybet durup dururken öyle bir kızı

• kaybettim olarak düşünmem o yüzden no problem :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevgilisinden gelmiştir deriz genelde

0|0
    0|0
    • ya niye öyle düşünürsünüz ki, kendi almış olamaz mı

• kendi kendine cicek mi aldın simdi. garipsin

• evet, garip değilim seviyorum öyle şeyleri

• o adamın kim olduğunu öğrenirdim anlamasın diye o kimlik altına büründüğümü o çiçekleri benim gönderdiğimi söylerdim

0|0
    0|0
  • Hayir, ondan hoslaniyorsam cicekler yuzunden vazgecmem. Hatta "Ciceklerim hosuna gitti mi?" diye rakibimin ekmegine konardim.

0|0
    0|0
  • Allah kahretsin derdim ve mesafe koyardım arama ondan hoşlanıyorsam eğer... yani sevgilisi olduğunu düşünürdüm annesinin göndereceğine ihtimal vermezdim :)

0|0
    0|0
    • neden kendisi almıştır belki diye düşünmezsiniz ki:( boş yere mesafe koyarsın:(

• peki böyle konuşma imkanları yoksa, başka nasıl davranırsa yıkılır bu düşüncen?

• bakışman lazım tatlı tatlı o zamanda yıkılır bunun dışında hiç bişey düşüncemi yıkamaz

• A- Sallardım

B- İlgilenmezdim

C- Biraz timsaha yatar gözlemler harakete geçerdim

D- Bir çiçek de ben yollardım...))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Doğru cevap D şıkkı

0|0
    0|0
    • c yi açsana biraz

• öyle bişey yapsaömür boyu kölesi olurdum

• sen de yapanı bul. Olmadı beni bul:)

• sevgilisi var vs dusunceye kapılmam normal karşılarım yanı..hanı senle bakışıyoruz vs boyle durum aklıma gelmezdı

0|0
    0|0
    • gerçekten mi? ya zaten kız öyle şeyleri çok seviyor, süslü yani ,herşeyi süslü ,çiçekleri de kendi almış olabilir pekala

• tamam ıns :D

• sağol

• sanırım soğurdum ( bozulurdum ).

0|0
    0|0
  • çiçekleri kendinin gönderdiğinide düşünürdüm

0|0
    0|0
    • öyle düşünmesinede razıyım yeter ki sevgilim mevgilim olduğunu sanmasında

• Çiçeğin cinsine bağlı ;)

0|0
    0|0