Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullları hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar besyo hakkında bilgisi olan var mı acaba ne nedir bilen birisi anlatırsa sevinirim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ben okuyorum merak ettıgın ne?

0|1
    0|0
    • spora merakı olan bir insan kazanabilir mi yoksa illaki ki profesyonel olması gerekiyor mu yani lisans felan ?

• lys den sonra

• hmm çok teşekkür ederim sağol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bitirip biraz gayret edip atanınca derslerin yanında verdiğin halk oyunları dersi , salsa dersi falan filanla 3000 tl ye yakın maaş alabileceğin gayet sağlıklı bir mesleğin olmasını sağlayan bir okuldur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• odadaki arkadasa sürekli takıldığımız bölüm. lan ne rahatsın biz vizelere çalışalım sen git orda 2 göbek at belini salla topla vur gel diye takılırdık işin gırgırı tabi ciddiye almayın la:D

0|1
    0|0
  • 4 Yıllık akademik eğitim veren, sporu profesyonelleştirme amacında olan kaliteli sporcu ve spor eğiticileri yetiştiren, teknik açıdan büyük önem taşıyan bir bölümdür.

0|1
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla yetenek sınavları oluyor yetenek sınavlarını geçmek yeterli mi yoksa lisans gerekli mi bir bilgin var mı acaba ?

• Bazı üniversiteler lisans istiyor çoğunluk gerek duymuyor lisansa. evet yetenek sınavlarını geçmen şart.

• iş bulmak sıkıntı olur kanımca

0|0
    0|0
  • güzel bölüm..

0|1
    0|0
  • Spor lisesi mezunuym buyur sor ? ne ögrenmek istoyn

0|1
    0|0
    • ben anadolu lisesinde okuyorum spor lisesine gitme imkanım olmadı ama besyo okumak istiyorum nasıl kazanılır neler gerekli hiç bir bilgim yok bunları anlatırsan sevinirim

• bireysel nasıl oluyor mesela

• futbolsa şut pas bilmem ne

basketse o bu şu işte

Yükleniyor...