Önünüzden vücut hatları nasıl olan biri geçse beğenirsiniz?

Şimdi beyler çok önceden sabah gevezenin programını dinlerken bi haber duydum erkek çok iki yüzlülermiş çünkü gündüzleri zayıf kadın görmeyi tercih ederken geceleri o kadının şişmesini yani kilolu olmasını isterlermiş yani genelde hep zayıf kadın diyorsunuz ama neden kilolu kadınları tercih ediyorsunuz? Mesela adriana limada çok zayıf göğüsleri büyük oda siliikon tek sorun göğüsler mi yani yada popo falan mı? Mesela önünüzden düzgün fizikli zayıf ama vücut hatları belirgin biri geçsemi beğenirsiniz yoksa balık etli etine dolgun bi kadın mı ? Hangisii beyler hangisiiiiiiiiiiiiiiii?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• antalya kaş canım link

0|0
    0|0
  • İdeal kilosunda veya biraz zayıf olmalı bence..balık etli veya şişman kadınlar bana itici gelmiştir herzaman..Balık etlide göreceli bir kavramdır aslında.. kimisi ayva göbek sever kimisi devasal popo. Benim gibi olanlar ise ilk olarak ince bir ruh arar karşısındakinde fizik 2. plandadır...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zayif ve bakimli bi kadin tercihimdir.kilo kadina yakismiyor bence.Hele basenleri firlamis bi kiz gormek iskencee.

0|0
    0|0
  • kırk koca almıyacaksan erkeklerin ne düşündüğünü pek takma. seni alacak erkek seni beğensin sana yeter.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey ) herzaman normal kilosunda olacak resimde ortadaki diyebiliriz )

0|0
    0|0
  • vücut hatları belirgin olan elbette :) özellikle göğüsler..

0|0
    0|0
  • kurbanlık şeçer gibi Kadınları sınıflara ayırmak bence doğru değil..

1|0
    0|0
  • Zarif ince kadın göğüsleri zayıflığına oranda ve dik olmalı büyük göğüsler ve büyük kalça aşırı itici bence..sence ideal kadın nasıl olmalı yani erkek olsam şöyle kadın olmalı dediğin tip varmı?

0|0
    0|0
  • öyle bir sınıflandırma yok , rahat ol ;)

""çirkin kadın yoktur , bakımsız kadın vardır ""

0|0
    0|0
    • çirkin demedikki vücutları sınıflandırıyoruz bak mesela link

• dediğim gibi , erkekler şöyle kadınlardan hoşlanır şeklinde bir genelleme yapmak doğru değil , böyle bir şey yok, her insanın hoşlandığı bir ya da bir kaç vücut tipi olabilir hatta hepsinden de hoşlanıyor olabilir ...

• zayıf diyosak o kadarda değil yahu abartmayalım :) normal kilo en iyisidir

0|0
    0|0
  • benim tercihim zayıf kadın dan yana, yada zayıf kız... kilolu tercih etmiyorum hele öyle büyük göğüs falan sevmiyorum ...

0|0
    0|0
  • Yani o kişiden kişiye değişir , bu tüm erkeklerde yok bu bi önyargı ama bence kadın dedğinn Balık etli ile zayıf arasında olmalıdır oda normal oluyor işte :) Fotolarına baktım sen iyisin mesela :)

0|0
    0|0
  • Balık etli ve düzgün fizikli zayıf da olur ama şişman olmaz... Yüz hatları önemlidir benim için...

0|0
    0|0
    • yüzüyle mi sevişcen Allah aşkına :D Arkasından başka yerlerini konusuyorsunuz ama :D

• Şişman hariç hepsi diyim geçeyim o zaman :D

• tama tamam anladım ben seni :D

• Bunun kışlığı var yazlığı var :)))) sesli güldüm..

0|0
    0|0
  • tabiki de sen tabiki de

0|0
    0|0
  • boy önemli değil 55i geçmesin (:

0|0
    0|0
  • her zaman kesinlikle balık et olmalı kadın dediğin ne o çöp gibi hatun iğrenççç

0|0
    0|0
  • ya balık etlininde zayıf 0 beden birininde yeri ayrıdır ama çok kilolu birini istemez kimse :D

0|0
    0|0
    • Mankenler 0 beden mesela onları beğeniyorsunuz ama neden balık etlileri tercih ediyorsunuz ? Mesela iç çamaşırı defilesinde zayıf kadınlar mı görsel açıdan iyidir balık etliler mi? zayıf dediğim kemikleri sayılan değil yani.

• :) şimdiye kadar boy konusunda hiç mağdur olmadım şükür :D 185 boyum var kilolu DEĞİLİM. normalim :) kafa yapılarımız uyuyo aslında ya :D

• sevgilim var ve tamda tarif ettiğim gibi :D

• yalan yok öyle bişey :)

0|0
    0|0
  • zayıf vücut hatları belli olan :) çok zayıf değil ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cnkü erkeklrn gözleri zayıf kadna bakmak ister ama ellerini attıgı zaman etli butlu olmasını ister+

0|2
    0|1
Yükleniyor...