"Kadınlar da erkeklerin kalçalarına bakar."

Bu anlayıştan yola çıkarsak, herhangi bir birliktelikte çiftlerin tensel eylemlerinin başlangıcında, erkek tarafın kadının uyarıcı bölgelere(erkek için kadın kalçası, diğer uzuvlar) teması söz konusu iken, neden kadılar için bu durum söz konusu değildir? Erkek için kadını uyaran yahut erkeğin uyarıldığı kadın uzuvları hedef alınıyor ise, kadınlar için böyle bir durumun söz konusu olmaması nedendir acaba? Yani kabaca, bir kadın neden birleşme başlangıcında(ön sevişme diyelim) erkeğin kalçasına elini atmıyor?

Güncellemeler:
Ben "Erkeklerin kalçasına bakıyor musunuz?" gibi bir soru sormadım. İyi okuyun. Tensel eylemin başlangıcında(hiç sevişmediniz sanırım) erkek genel olarak kadın kalçasına dokunmak ister. Kadın için böyle bir durum söz konusu değildir. Ben de diyorum ki, erkeğin kalçasına bakan kadın, neden böyle bir eylemde bulunmuyor?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bi bayan olarak hayır diyemeyeceğim :D Popo dan çok karın kaslarıyla ilgileniyoruz biz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cunku kizlar abaza degil :D xD

0|0
    0|0
  • ben öyle bir eylemde bulunuyorum erkek arkadaşımda şaşırıyor ne istiyorsun popomdan diyor :D ne istediğimi bende bilmiyorum güzel bir organbence popo :p

0|0
    0|0
  • yani dikkatimizi çeker tabi ama mesela bir adonisi varsa çok daha ilgimi çeker şahsen :D bide renkli gözlü uzun boyluysa :D her istediğini yaptırabilir :D

0|0
    0|1
    • kesinlikle renkli gözlü iri vücutlu erkekler çok sexy oluyor :D

• buraya iki tane alabilirmiyiz :D :D

• onu bunu bilmmde dikizledgim cocugun kalcasi benim dikkatimi ceker sahsen :D ve cekiyo da yani yalan soylemenin anlami yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Abi çok dolambaçlı anlatmışsın kaba olmayayım diye kibar anlatmışsın Allahını seversen özet bi güncelleme geç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...