En yakın arkadaşınız sevdiğinizle sizi aldatırsa...

En yakın arkadaşınız sevdiğinizle sizi aldatırsa her ikisine de tepkiniz ne olurdu?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Sağolsun bana yaşattılar bunu 7 yıl arkadaşım ve 2 yıllık sevgilim kızı öldürcektim öldürmedim ama yapmadığım şey kalmadı kız bakire değildi gittim babasına söyledim sonra numarasını her yere dağıttım benim yüzümden yaklaşık 3-4 kere hattını değiştirdi küçük o*

2|0
    0|0
    • iyi olmuş :D

• geçti gitti ama iyiki de öyle bir şey yapmış o zaman yapmasaydı şimdi yapardı yani ruhunda varmış onun

• aynen öyle zararın neresinden dönersen kardır.. :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben birşey kaybetmem...Benim gibi bir mücevheri kaybeden sevgili,benim gibi delikanlı,sır saklayabilen,zamanımızda pek bulunmayan ''Gerçek Dost'u kaybeden arkadaş utansın...Zinalarından ötürü Allah'a havale ederim...

0|0
    0|0
  • İkisinide siler atarım hayatımdan.

0|0
    0|0
  • Verecek pek de bir tepki kalmamış demektir. Verdiğim sıfatları geri alır yoluma bakarım. :)

0|1
    0|0
  • walla şimdi ne desem boş cevaplasam şuan mantıklı gelen bişey söylerim ama yasayınca mantık dewreden çıkar ikisinede tekme tokat giresim gelir ne bilim başa gelince insan çığrından çıkabiliyor:)

0|0
    0|0
    • Kapat gözlerini ve ve parmağının ucuyla tat diyorsun acı yada tatlı şansa ne çıkarsa.. :)

• cümleyi tersten kurmuşsun :) böyle bi durum düşündügümde sevgilin en yakın arkadaşınla seni aldatırsa şeklinde geliyor aklıma nedense

0|0
    0|0
    • Yok ben öyle görmedim, çünkü sevgiliden önce arkadaşın vardır hayatında ve seni en iyi tanıyan en çok vakit geçirdiğindir o o yüzden sevgiliyi 2. planda tuttum sevgilinin yamuk yapmasını anlarım da çocukluk arkadaşının yamuk yapmasını kaldıramazsın..

• insanlar gecici sevgili arkadaş fark etmiyor pek

• Sevgi mi kaldı ki şimdi bütün sevgiler bel altı..

• ikisinide hayatımdan silerim..

0|0
    0|0
  • Dusunmesi bile kotu..sirtindan vurulmak bu olmasi gerek..napcagimi bilemezdim..ne dicegimide..belki asiri tepki verirdim..belki kendimi kilitleyip kimseye ulasmaz olurdum..bilemiomki..

0|0
    0|0
  • düşünsene ya böyle birşey yaşanmasaydı biri hala iyi arkadaşın diğerin sevgilin olacaktı böyle birileri senin hayatında var olacaktı kendimi şanslı sayardım kim olduklarını farkedebildiğim için döner arkamı giderdim

0|0
    0|0
    • Gitmek çözümmü ki yani içinden nasıl silip atacaksın ki?

• insanlar öyle acılar çekiyor ki hala yaşıyabiliyorlar şuanda acın taze olduğu için hiç geçmiyecek sanıyorsun ama geçmeyecek diye bir şey yok birgün hatırlamıyacaksın bile

• Yok ben o acıyı geçirdim 3 sene oldu aklıma geldi sadece siz neler yapardınız diye merak ettim..

• bana attıkları buyuk kazık için onları tebrık eder yoluma çıkmamalarını söylerdım : )

0|0
    0|0
  • Arkamdan bu kadar iş çevirebilcek kişilere Tepkim dahi olamaz...

0|0
    0|0

• çok üzücü bir durum ikisininde karakterini öğrenmiş olup yol veririm herşeyi sayıp.

0|0
    0|0
    • biraz hafif değilmi sence o yapılan ağır davranışa göre..?

• böyle bir durumdamısın ?

• 3 sene oldu ama aklıma geldikçe neden demiyor değilim..

Erkekler Ne Diyor 5

• her ikisininde amk.

0|0
    0|0
  • İkisini de silerdim fazlası değil,günlerce evde siyah perdeleri çekip empyrium dinler kafayı yerdim.Sonra geçiyor tabi.

0|0
    0|0
  • Ben sandalyeyle cam kırmıştım :)

0|0
    0|0
  • Tepkimi ne tepkisi ikisinide gebertirim .

0|0
    0|0
  • o kadar adi arkadaşlarım yok benim bilemicem

0|0
    0|0
    • Hiç bilemezsin alınlarında yazıyormu adi oldukları :)

• inşallah birgün olur da kaderin böyle olmaz kardeşim.. :)

• içimiz yanıyor sevgilimiz yok diye ama sevgili ayakları bize göre değil :) yinede saol

Yükleniyor...