Sevgilisi olan birinden hoşlanıyorum

bir çocuktan hoşlanmaya başladım ben hoşlanmaya başladıgımda sevgilisi yoktu ona sevdigi biri olup olmadıgını sordum bana öyle birinin olmadıgını söyledi. sonra arkadasımla çıkmaya basladıgını soyledi bana ve ben aglamaya baslayınca bana sarıldı ilerleyen zamanlarda arkadas gibi devam etmeye calıştım ve basardım fakat günün biride buluştuk arkadas gibi. oturuyorduk elele tutuşmaya başladık omzuna yattım sıkıca sarıldık ve öpüşmeye başladık ona beni sevip sevmedigini sordum bilmedigini söyledi daha sonraları da aramızda fazla fazla yakınlaşmalar oldu. ona karşı koyamıyorum elimde hep telefon mesaj atıp atmadıgına bakıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin sevgilisi var ve ayrılmıyor çok zor bir durumdayım

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• antalya kaş canım link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu tur ılıskılerle cok akrsılasan bırı olarak dırek uzak durmanı onerıyorum. Bunu yapma ne ona ne kendıne.. Sen av durumundasın o ıse 2 kızın bırden keyfını cıkartıyor. Yatak arkadaşı konumunda olmak ıstemıyorsan bu hataya dusme. YEnı bırını tanı ınsanlardan hoslanmak kolay. biriyle tanışmalısın...

0|1
    0|0
  • bütün mahalle tren yapmış haberimiz yok:)

1|0
    0|0
  • nasıl bir elemanmış öyle.. hem başka kızı sevip hem seninle öpüşüyor.. ondan ayrılıp seninle sevgili olsa belki başkasına da aynı muameleyi yapacak.. zor bir durum..

0|0
    0|0
  • yasak olan her şey güzeldir, ama güzel olan her şey yasak değildir..

çocuk sevgilisiyle aşkını güzelcene yaşıyor, senle de ihtiyaçlarını gideriyor, işte.. sende mutlu oluyosun, senin yanında olduğu için :/

0|0
    0|0
    • evet mutlu oluyorum ve onu kaybetmek istemiyorum. bir yanımsa onunla tüm irtibatımı kesmem gerektigini soyluyor

• güçlü oldugumu söyleyemem malesef ama bunu yapacagım

• bi' yerden başlaman gerekiyordu, bence de senin için en iyi karar bu olurdu

• Seni kullaniyor biran once vazgec..

0|0
    0|0
  • ilkokuldamisiniz siz yasiniz kac nan

1|0
    0|0
  • kara kediliğe soyunma bence

1|0
    0|0
  • Topluca gelip konuşalım mı onu mu istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • Bu yakınlaşmalar yanlış durumlar. Kendini resmen kullandırıyorsun yazık.

0|0
    0|0
    • karşı koyamıyorum ona, yanımdayken kız arkadasının aklına bile gelmedigini soyluyor

• Karşı koymalısın bence yoksa dahada yakınlaşmalar olur sonra bir bakmışsın sanada arkadaşınada yol vermiş sonra arkadaşınla bol bol Nejat Alp - senmiydin sevgili mi çalan dinlersiniz?

• ben sadece onu aklımdan çıkarıp uzak durmak istiyorum fakat zorunlu olarak aynı ortamlarda bulunmam gerekiyor o yuzden basaramıyorum bunu

• aşk hıkayesı mı anlatıyorsun herseyı anladıkta neden aglıyorsunkı o kadarmı cocuksun

0|0
    0|0
    • çocukluk degil duygusallık diyebilirim. çok hoşlanmaya baslamıştım ondan

• bazı seyler benziyor hayatımızda. bu çocuk benim dans partnerimdi

• danscılardan hayır gelmıyor ıste yalanda soyluyorlar. ılskılerıde dansa benzetıyorlar. yabancılar duygusal olur eger o danscıysa kızlar lada ıç ıce buyumustur tıp kı benım mexıcolu hatun gıbı dans egıtımı verırken kızları kucaklamaktan opmekten cekınmezler. kadın olanlarda erkeklerı tabı. senın duygusal bır yapıya sahıp oldugunu dusunuyorum. sen onunla evlensen bıle o erkek yıne dans partnerlıgı yapıcak yıne kızları avuclayıp kucaklıcak. yabancılara göre zaten opmek sevişmek cocuk oyuncagı

• karsına daha ıyı bırısı cıkacaktır

lan tuh neden yazdım bunu ya off

0|0
    0|0
  • biz erkeklerinin bazı özeelikleri vardır bunları sana anlatabilirim

0|0
    0|0
  • kendini frenlemen lazım.maalesef kullanılıyorsun.çocuğun sadece cinsel isteklerine ilaç oluyorsun gibi.sen uzak durmaya çalış.cinsel yakınlaşmayı abartmadın herhalde

0|0
    0|0
    • nasıl frenlemeliyim kendimi bilmiyorum yardımcı olursan çok sevinirim

• birbirimizn kim olduğğunu hiç bir zaman anlamayacağız anlamayada çalışmayacağız.birer sırdaş polacağız

• böylesi daha mantıklı değilmi

Kızlar Ne Diyor 2

• Resmen kızı aldatması için yardımcı oluyorsun.Bir güzelde kullanılıyorsun.Kendine saygın varsa bırak git şunu.

1|0
    0|0
  • aşk-ı memnu bitmedi devam ediyor!

0|0
    0|0
Yükleniyor...