İnce belli kalın bacaklı mı yoksa kalın belli ince bacaklı mı kızlardan hoşlanırsınız?

ince belli ve kalın bacaklı kızlar mı yoksa kalın belli ince bacaklı kızlar mı çekicidir? (kalın bacaklı derken şekilsiz selülitli vs. değil düzgün olanlar.)

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bilimsel olarak ispat edilmiş, aynı zamanda yapılan onlara yüzlerce anket ile de bu bilimsel gerçeğin ispatı yapılmış olan durum şudur. Erkekler genel olarak ince belli, azcık büyük kalçalı, küçük göğüslü olmayan, bacakları da kalça ve beline orantılı kadınlardan daha çok hoşlanır. Bunun altında yatan bilimsel ve gerçek neden de, yukarıda ki tarifimde ki kadınların diğer kadınlara oranla doğurganlıklarının daha gelişmiş ve fazla oluşudur. Hatta görme engelli erkekler ile de bir deney yapılıyor ve görme engelli erkeklerin de tercihi yukarıda ki kadın tipinde oluyor. Diyeceksin görmeden nasıl bilebiliyorlar o kadınları tercih ediyorlar. Hislerimizin, dürtülerimizin tamamına biz karar vermiyoruz çünkü, bilinç altımız , genetiğimiz önemli bir etken bu durumlarda. Selamlar..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• oğlum bi çay getir orda ince belli bardakta olsun :)

0|0
    0|0
  • ince bacaklı her zaman iyidir :D

0|0
    0|1
  • Bir kıza bakarken dur bacakları kalın mı ince mi ya da ince belli mi falan diye bakmam. Bakan da yoktur sanırım. Oldu olacak ağzını açıp dişlerine de baksınlar yani tuhaf :)

Bir kızı severken daha çok yüz ve kalp önemli oluyor...

0|0
    0|0
  • ince bel kalin bacak tabiki :D kalcalarida dolgun olursa super olur

kalin bel ince bacak igrenc ya, ust beden kalin alt beden ince ahahhaha

0|1
    0|0
  • bence çay bardagı gibi olmalı hatun dedigin

0|1
    0|0
  • kalın bel ince bacak daha iyi :)

0|0
    0|0
  • ince bel iyidir ;)

0|1
    0|0
  • iki seçenekte tiksinç iğrenççç böğğğğ

0|0
    0|1
  • orantılı olduğu zaman sevinirim , beni seçim yapmak zorunda bırakmaz :)

0|0
    0|0
  • ince belli kalın bacaklı tabi sağlam olur o kızlar ;)

0|0
    0|0
  • genelde türk erkeği büyük kalçalı ve kalın bacaklı bayanardan hoşlanır :)

0|1
    0|0
  • beli ince olmalı kopmasna gerek yok ama ince olsun :)

0|0
    0|0
  • ince belli kalın bacaklılar

0|0
    0|0
  • ince belli kalın bacaklılar

0|1
    0|0
  • ince belli kalın bacaklı. diğeri erkek zaten :)

0|0
    0|0
  • Çalı gibi olmasından iyidir... :)

0|0
    0|0
  • ince bel favorimdir...sarıcaksın,kavrayacaksın incecik beli..kollarının arasından kaçamayacak ;)

0|0
    0|0
  • ince belli ince bacakllı

0|0
    0|0
  • ne farkederki bu kadar incelemeyin ya hepsin ayrı güzeligi var incesi bir ayrı kalını bir ayrı

0|0
    0|0
  • Hoşlanalımda gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • iri tavuk herzaman dikatimi ceker beni cezbeder

0|0
    0|0
  • orta belli orta bacaklı.

0|0
    0|0
  • anlık ve gecelıkse ne oldugu onemılı degıl nabzı atsın yeter:D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çay bardağı gibiyim belim 60 kalçam 90 spor da beli kalın kalçası olmayan bir kız bana senin kalçan çok büyük belin çok ince hiç hoş değil diyo hahah spora her gittiğim de süzer beni eli ağzında ince belli kalçalı kızlar, kalın belli kalçasız kızlar bizi çekemiyo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...