İnsanların yüzü kişiliğini ele veriyor mu sizce?

Ben özellikle asabı sınırlı insanları yüzlerine bakarak anlayabiliyorum.hatta bu yazın bana tavsiye ettikleri bi kızı gerçekten çok güzel ve alımlı bir kız olmasına rağmen sırf bu yüzden eledim.şimdiye kadar bu konuda yanılmadım çünkü.siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• insanların bazısı duygularını dışa yansıtır bazısı belli etmez..insanların yüz şekline göre de karakteristik özellikler belirleyen bir bilim dalı da var sanırım.fizyonomi diye aklımda kalmış..ama insanların tesadüfen o gün sinirli bir duruşları var diye elemeniz haksızca ve hatalı..sonuçda öfke de insanca bir tepki ve kimbilir nasıl bir olay o gün kişiye o tavrı sergilemesine yol açmıştır..ama hergün sinirli gördüğünüz birinin mutlaka hayatında yaşadığı bir sorun vardır..bunu öğrenip ona göre karar verin..sadece iyi gün dostu olmayın derim.acele karar vermeyin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet belli olur .

0|0
    0|0
  • Kısmen ele veriyor

0|0
    0|0
  • bende hemen o an ne hisettiğini , karakterini , hatta bi kelimesinden sonraki kelimeyi bile yahmin edebiliyorum , iyi kötü bi düşüncesini anında anlayabiliyorumç bana fesat hain diyolar. ama dediğim çıkıyo sonra popo gibi kalıyolar öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yüz okuma mevzuları var tabi

ayrıntılıdır ama yanlış yorumladığın şeyler de olabilir

yine de senin bileceğin iş tabi, içine sinmediyse evlenmen iyi olmaz

0|0
    0|0
  • İnsanların yüzlerinde o kadar çok ayrıntı gizlidir ki.Her mimikleri apayrı şeyler anlatır insana. Ama herkes anlayamaz. Anlayabilenler ise hep bir adım öndedir. Gözler içten geçenlerin aynasıdır. Yüzündeki mimikler ise yapacaklarının...

0|0
    0|0
  • Çok iyi veriyo hemde . bazen yanlış tespit olabiliyor ama genelde anlaşılıyor . ilk izlenim genelde doğru çıkıyor .

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ele verir kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...