Kapat

Yıllar geçmesine rağmen unutamadığınız aşkınız var mı?

Aradan yıllar geçmesini rağmen sizi çok seven sizinde aslında sevdiğiniz birinin olmasına rağmen yinede unutamadığınız hatta zaman zaman düşündüğünüz bi gizli aşkınız varmı ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen her şey kişinin kendi düşünce yapısı ve kendini ( kendini derken beynini düşüncelerini hislerini vsvs ) yetiştirmesi eğitmesi ve şekillendirmesi ile ilgilidir. Kişi bilincinde ya da bilinç altında gerçekten ama gerçekten unutmak isterse unutur. Lakin kırıntıda olsa içselliği unutmayı istemez ise, unutmaz unutamaz. Kişinin elindedir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmadı. Olamazda.. Unuttukları kadar çabuk unutuldular. unutulanların üstüne çizik..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yılları unuttum kaç yıl geçti artık aradan ama o hala ilk günkü sıcaklığını koruyor bende yerine gelmeye çalışan o kadar çok insan oldu ki ama aklım fikrim bedenim sana hala ona ait gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • olmaz mı elbette var

0|0
    0|0
  • unutmamak zayıflıktır gönül işlerinde

0|0
    0|0
  • unuttum diyen yalan der ilk aşklar ve büyük aşklar unutulmaz

0|0
    0|0
  • birisiyle beraberken baska birisini ozlemedim daha sukur

0|0
    0|0
  • ah ah hani nerde benim cinli horozum

0|0
    0|0
  • ilk aşkımı unutmam imkansız

0|0
    0|0
  • güzel olan ve gönüle taht kuran yaşanan yaşanılan herne varsa asla unutulamaz ...

0|0
    0|0
  • öyle biri oldu ki hepsini unuttum giderken o kadar küçüldü ki gözümde onu da unuttum

0|0
    0|0
  • olmamı :D hiç bir aşkımı unutmadım...hepsi de çok iyidi...

0|0
    0|0
  • Yok olsa büyük bir sorun olurdu.. :)

0|0
    0|0
  • hiçbirini unutmadım .hepside arasıra aklıma geldikçe; o ne günlerdi ne manyakmışm derim :)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• malesef 2yil gecmesine ragmen unutamadim,ve sonrasinda da kimse olmadi.galiba daha fazla zamanaihtiyacim var:-S

0|0
    0|0
  • unutamadığım değil ama hatırlayınca tebessüm ettiğim var

0|0
    0|0
  • var derinlerde bi yerde yanar ara sıra akal gelir geçer

0|0
    0|0

• evet var :( 1 yıl oldu ayrılalı ama yeri dolmadı çok özlüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...