Yıllar geçmesine rağmen unutamadığınız aşkınız var mı?

Aradan yıllar geçmesini rağmen sizi çok seven sizinde aslında sevdiğiniz birinin olmasına rağmen yinede unutamadığınız hatta zaman zaman düşündüğünüz bi gizli aşkınız varmı ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen her şey kişinin kendi düşünce yapısı ve kendini ( kendini derken beynini düşüncelerini hislerini vsvs ) yetiştirmesi eğitmesi ve şekillendirmesi ile ilgilidir. Kişi bilincinde ya da bilinç altında gerçekten ama gerçekten unutmak isterse unutur. Lakin kırıntıda olsa içselliği unutmayı istemez ise, unutmaz unutamaz. Kişinin elindedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmadı. Olamazda.. Unuttukları kadar çabuk unutuldular. unutulanların üstüne çizik..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yılları unuttum kaç yıl geçti artık aradan ama o hala ilk günkü sıcaklığını koruyor bende yerine gelmeye çalışan o kadar çok insan oldu ki ama aklım fikrim bedenim sana hala ona ait gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • olmaz mı elbette var

0|0
    0|0
  • unutmamak zayıflıktır gönül işlerinde

0|0
    0|0
  • unuttum diyen yalan der ilk aşklar ve büyük aşklar unutulmaz

0|0
    0|0
  • birisiyle beraberken baska birisini ozlemedim daha sukur

0|0
    0|0
  • ah ah hani nerde benim cinli horozum

0|0
    0|0
  • ilk aşkımı unutmam imkansız

0|0
    0|0
  • güzel olan ve gönüle taht kuran yaşanan yaşanılan herne varsa asla unutulamaz ...

0|0
    0|0
  • öyle biri oldu ki hepsini unuttum giderken o kadar küçüldü ki gözümde onu da unuttum

0|0
    0|0
  • olmamı :D hiç bir aşkımı unutmadım...hepsi de çok iyidi...

0|0
    0|0
  • Yok olsa büyük bir sorun olurdu.. :)

0|0
    0|0
  • hiçbirini unutmadım .hepside arasıra aklıma geldikçe; o ne günlerdi ne manyakmışm derim :)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• malesef 2yil gecmesine ragmen unutamadim,ve sonrasinda da kimse olmadi.galiba daha fazla zamanaihtiyacim var:-S

0|0
    0|0
  • unutamadığım değil ama hatırlayınca tebessüm ettiğim var

0|0
    0|0
  • var derinlerde bi yerde yanar ara sıra akal gelir geçer

0|0
    0|0

• evet var :( 1 yıl oldu ayrılalı ama yeri dolmadı çok özlüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...