Ya çok farklıysak sorusu aklımdan çıkmıyor

İş arkadaşımdan çok hoşlanıyorum. iş yerinde çok iyi anlaşıyoruz.ofiste özgüvenim yüksek ona karşı.ben 24 o 32 yaşında.galiba bunun da etkisiyle onun günlük hayatında ona ayak uyduramayacağımı, bambaşka bir sosyal çevresi olduğunu düşünüyorum.pekçok arkadaşı evli ve maddi anlamda kendisi de çevresi de güçlü.sohbet ederken bir önceki akşam nerede kiminle olduğunu anlatıyor bazen.onu dinlerken yaşıtları ile yaşanmışlıklarının çok olduğunu düşünüp kendi kendimi yiyip bitiriyorum.arkadaşları ile aynı ortamda bulunduğumda çocuk kalacağımı,onun daha kadınsı 28-32 yaş arası bir kişiye ilgi duyabileceğini düşünüyorum.ben mi abartıyorum yoksa bu düşüncelerimde haklı mıyım?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın ve körsün 32 nerde 24 nerde aklını peynir ekmeklemi yedin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kafası moronlaşmış insanların söylediklerine aldırma 24 le 32 yi çok fark görmek olsa olsa körlük olur bence çok idel bir durum tabii duygulardan önce birbirini anlayıp anlıyamamk önemlidir bu bütün yaş gurubu ilişkileri için geçerlidir yoksa sizin arnızdaki yaş farkı zaten ideal olanı...

0|0
    0|0
  • Yanlış bir düşüncede olduğunu düşünüyorum. Erkek beğendiği her kadını yanında rahatlıkla taşır. Olgun kadınlardan çok konuşkan ve çocuksu kadınlar daha sevimlidir bence.. Ama tabi yaşanmışlıkta dolayı senden olan beklentisi olacaktır diye düşünüyorum. Bu konuda sıkıntın yoksa denemelisin..

0|0
    0|0
  • ya şu iş bulup iş yerınden de sevgılı bulan kızlar hıkayelerınden bıktım. çalışmak ıcınmı iş buluyorsunuz yoksa sevgılı bulmak ıcınmı anlayamadım gıttı

0|0
    0|0
  • dikkat et ona aşık olmaya başlamışsın yakında onun istediği kıvama geleceksin umarım sonunuz nikah masası olur

0|0
    0|0
  • Bence sen cok abartiyorsun kendini okadar kucumseme guven kendineeee :)

0|0
    0|0
  • selin hoşlanmıyorum senden bırak peşimi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...