Şu an sana ölümsüzlük verilse ilk yapacağın ne olurdu....

Bu haberi ilk kimle paylaşırdın , ilk kimi öldürürdün? :) bunu denemek için ne yapardın? :)

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• minişi link arardım herşeyi ilk onunla paylaşırım tartışmasız, ama ölümsüz olmak istemezdim tüm sevdiklerinin ölümünü görmek zor gelirdi

0|0
    0|0
  • ablama sölerdim.ama denemek için bişey yapmazdım.ama seçeneğim varsa ölümsüz olmak istemezdim.kıyamete kadar namaz kılmak zorunda kalmak demek bu millet 60 -70 sene yapamazken bunu.bide kıyamete kadar yapmak zorunda kalmak zor olurdu:)

0|0
    0|0
  • sevmediğim herkesi öldürürdüm.

0|0
    0|0
  • HİÇKİMSE BU DÜNYADAN SAĞ ÇIKAMICAAAAKKK...BÖÖÖ...

0|0
    0|0
  • ölümsüz olmak.. cok uzun sure dertle kederle boğuşmak demektir kimine gore, kimine gore yaşama sevincidiir.. ama pek isteyeceğimi sanmıorum olumsuzluğu

0|0
    0|0
  • ölümsüz olunca adam öldürmek serbest mi oluyor? öyle ise eger ilk öldürecegim kisi bana ölümsüzlügü veren kisi olurdu.

ne bunaltici olurdu ya herkes ölüyor ben hep hayatta kaliyorum. nesilden nesile yasa dur isin yoksa. iskence gibi ):

0|0
    0|0
  • Ölümsüzlük verilse neden birini öldürüyim ki sonra atarlar beni mapusa sonsuzluk içinde orda yaşarım. Kötü olur.

0|0
    0|0
  • asla istemezdim. kızlarımın ölüm acısını yaşamaktansa şu an ölmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • kimseyle paylaşmaz kimseyi öldürmezdim

0|0
    0|0
  • kizlarsoruyor.com da paylaşırdım :D:D nihahahaha

0|0
    0|0
  • ölümsüz olmak istemiyorum :)

0|0
    0|0
    • bu gücü yanlız mı paylaşmak istemiyorsun :)

• hayır vakti geldiğinde ölümü tatmak en iyisi olacaktır

insan vucudu ölümsüzlüğü kaldıracak yapıda değil

Erkekler Ne Diyor 10

• kendimi boğazdan atardım. hayır ciddi ciddi hoş bir tecrübe olurdu. kimseye de söylemezdim, söylesem ne olacak, bugün var yarın yok.

0|0
    0|0
  • teröristlerin hepsini temizlerdim.

0|1
    0|0
  • Bu dünyada ölümsüz olmaktansa. sonsuza dek cehennemde yanmayı tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • kendi beynimi, kalbimi ve akciğerlerimi söküp ümraniye çöplüğüne atardım. yiyosa ölme diye kendimi öldürürdüm aga ! ters adamımdır :)

0|0
    0|0
  • yorumlara goz gezdirdim de insanlar ne kadar gaddar olabiliyorlar

ellerine firsat verilince

sok geciriyorum resmen :((((((

0|0
    0|0
  • :)) Yok yaaa inanmam :D tam Erciyesin zirvesinden atlıcam sora arkaamdan şaka yaptık dicekler...:)) ne oldu .. öldümm :)))))

0|0
    0|0
  • ölümsüzlük hiçbir zaman dileyeceğim birşey olamaz,düşünsenize sevdiğiniz herkes ölecek ve buna herzaman yaşayarak tanık olacaksınız,kalsın bu bir hediye değil lanet olurdu...

0|0
    0|0
  • ilk kendimi oldururdum yoksa hayat cekilmez olurdu

0|0
    0|0
  • Dünyayı ele geçirirdim.

0|0
    0|0
  • hiç abartısız onu yapma yaparsan ölürsün denilen her şeyi yapardım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...