Fenerbahçe sizce tur atlyabilir mi?

Dün Sahası'nda berabere kalarak turu zora soktuğu aşikâr sizce fener Shaktar i eleyip bir üst tura katılabilir mi?

• Hayır gelsin tur Paraları Galatasaray'a :)
    33% (2)37% (10)36% (12)Oy Ver
  • valla zor ama imkansız degil
    0% (0)37% (10)30% (10)Oy Ver
  • Geçeceğiz Van pörsi var bizde :)
    67% (4)26% (7)34% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Hayır gelsin tur Paraları Galatasaray'a :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakıldığında kendi evinde gol yememek büyük avantaj skorun 1 - 0 bitmesi bile bir şey ifade etmiyor çoğu zaman bu yüzden gol yememeleri artı ama henüz fenerbahçe tam konsantre olamamış durumda bence ve taraftarın beklentileri çok yüksek bu da oyunculara bence ciddi baskılar yapıyor en azından geçen seneki oyunculara bu yüzden gelsin tur paraları galatasaraya:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Hacı geçsinler la... Para da bir yere kadar bir BJK li olarak geçmelerini isterim...
    TR de Sadece BJK Yurt dışına çıkınca A dan Z ye tüm takımların destekçisiyim ;)

0|0
    0|0
  • Tur cok cok zora girdi benim dusuncem fb cl ye filan kalamaz yonunde.

0|0
    0|0
    • Ayni seyi düşünüyorum ama gelde anlat bunu fenerlilere

• fener sampıyonlar lıgıne kalsın su sıtenın ortasında anırırım ben.. herkes kendı lıgınde oynasın:)))

0|0
    0|0
  • Hayir elenecek

0|1
    0|0
  • Shakhtarin ilk yarida kacirdiklari mi diyeyim volkanin basarisi mi diyeyim ama tur zor gibi gozukuyor

0|0
    0|0
    • Volkan cevirdi macı gerçekten

• Shaktar fenere atlar gibime geliyor

0|1
    0|1
  • Atlayamaz hacim :)

0|0
    0|0
  • Her turlu tur atlayacagiz

0|0
    0|0
  • Kanka zor ama imkansız değile tıkladım

0|0
    0|0
  • takımın oturmaması dezavantaj karşı takım tam bir çakal gol atarsak tur bizimdir

0|0
    0|0
    • Volkana dua etmeniz Lazım

• gökhanın sakatlanması planları bozdu şener cezalı idi rvp ukraynada 90 dk oynar onlar da rvp nani istavroz çıkarsınlar

• bu iş pörsi yle filan olmaz çok iyi transfer yapıldı ama shakthar çok etkili takım

0|0
    0|0
  • fener ancak ip atkar bu saatten sonra 😂

0|1
    0|1
    • 😂😂

• Bizi sampiyon yapan adamı desteklemeyip elin gavurunumu destekleyeceğiz başarılar Shaktar 😊😊

Yükleniyor...