Aslında pek çok kişiye pek yakışmadığı halde neden kışın bile solaryuma girip bronzlaşırlar? .

Aslında pek çok kişiye pek yakışmadığı halde neden kışın bile solaryuma girip bronzlaşırlar ?Beyaz ten kötü bir şey mi ki ? Bende mi bir sorun var benim tenim beyaz ve yazın hiç bronzlaşmak için uğraşmam karşı cinsten birinin de beyaz olması da gayet güzel bence ya da yazın illaki esmer mi olsun dersiniz sizce?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadın dediğin ölü gibi beyaz olmalı <3

2|1
    1|1
  • Herkes esmerlesebilr ama beyazlasamaz :9

1|1
    1|0
  • beyaz ten güzeldir

1|0
    0|0
  • Kısa yoldan bronzlaşmak isteyenlere tavsiyem;üzerlerine kola döküp güneşlensinler.Şahsen bende doğallıktan yanayım ama kiminede yakışıyor gerçekten.

0|0
    0|0
  • sacma gereksiz bir moda iste :)

0|0
    0|0
  • Beyaz kızlar her zaman daha güzeldir. Bunlar bi de erkeğin esmer olanını seviyorlar. Matah bişey gibi :D

0|0
    0|0
    • Digerlerini bilemem ama bence esmer beyaz ten cok ayırt etmem ama özellikle bronzlasanları anlamam hala

Kızlar Ne Diyor 6

• Soru başlığından nefret ediyorum. Bronzlaşmak yok olsun ya bembeyazken iyiyim ben :D

1|1
    0|1
  • süt beyazını beğenmiyor bayanlar. erkekler beğeniyor da bayanlar beğenmiyor. ilginç bir durum.

0|0
    0|0
  • ben esmerlığı çok severım.esmerım kadında ve erkekte esmerler herzaman daha guzel gelır zevk meselesı beyaz tenlı kadınlarda tabıkı cok var :)

0|0
    0|0
  • benim ten rengim soluk beyaz. Çok da seviyorum. Asla bronzlaşmayı düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Beyaz tenliyim,solaryuma giriyorum. Kendime bronz teni daha çok yakıştırıyorum.

0|0
    0|0
  • Beyaz ten candir

0|0
    0|0
Yükleniyor...