2 aydir fitness a gidiyorum.. fiziksel değişme coook az amaa?

Arkadaslar 2 aydir duzenli olarak fitness a gidiyorum her seyi hoca ile beraber yapiyoruz.. fiziksel olarak kollarda göğüsler omuz falan gelisme coook az.. ama mesela salliyom 2 kg agirlikla basladigim hareketi 4 kg ye cikardm.. yani agirliklari 2 kat arttirabiliyom ilk gune gore.. şinav hicc cekemzdm ceker gibi durunca derhal yere yapisirdim şu an 17 18 tane ard arda cekiyom..

Fiziksel değişme ne zamana or sizce? Proteon tozu kreatin gibi takviyeler alinmalimi? 2 aya bu gelişme yavas/normal/hızlımi? Her sorunun cevabını hocayada sordm ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorm

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• proteini tozdan değil yemeğin, besinin kendisinden al. az yeme. 5 aya gözle görülür şekilde değişirsin

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 ay guzel bir fizik icin cok kisa bir sure. Disardan bakan birinin anlamamasi ya da az degisikligin olmasi normal. Protein tozu falan diyosan spor hocana guveniyosan onun fikrini al. Ama ilk senenizde almayin sonra devam ederseniz alirsiniz diyolar. Bilen birine danismak lazim

0|0
    0|0
  • Hocaların birçoğu bir halt bilmiyor. Biraz daha bilgi topla ve yavaş yavaş kendi tarzını oluştur derim

0|0
    0|0
  • İlk iki ayda lazar olunmaz yani 😃 1 yıl içinde etkileri gözle görülür düzeye gelr belki daha az sürede ama 2 ayda pek birşey bekleme derim

0|0
    0|0
    • Hayir bende 2 ayda hicbir beklentim yok 6 aydan önce ama agirliklar falan artiyo kollar falan aynı.. garip geldo

• gün içinde aldığın besine göre barındırdığın güç artar. suya ne kadar tuz eklersen kaldırma kuvveti artar misali. bunun yanı sıra günden güne gelişmeler olacaktır elbet ancak yavaş yavaş. protein tozu vs gibi takviye besinler için henüz erken

0|0
    0|0
  • İlk 2 sene kreatine bulasma kardesim 1.2 ay sonra protein tozu kullanabilirsin gelisme dersen yemene icmene dikkat et 6 ay sonra gozle gorunur bir gelisme kaydedersin basarilar

0|0
    0|0
  • Hareketleri yavaş yap iyi beslen iyi uyu aslında yeni başlamişsin nasil değisiklik olmaz en azindan kaslar su toplardı :/ boy kilo yazar misin merak ettim

0|0
    0|0
    • O konu merak edilmeye degmez.. 186 biy 62 kg

• Iste kreatin devreye girer burada. d

• Aynen olabilir bol bol ye işte mutfak canavarı ol bro. Siz zayıflar şanlısiniz ne yesem derdi yok :D yağ oranını azaltmaya çalişmaktan bıktım kardiyo kadar sıkıcı bir şey yok ya :D

• iki ay çok kısa süre acele etör proteim falan uzak dur yemek önemli onlara bak sen yumurta et tavuk göüsü falan ton balığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...