İlgilendik mi sıkılırsınız ilgilenmedik mi soğursunuz bunun orta yolu nedir?

Erkekler size çok ilgi gösterip üstünüze çok düştük mü sıkılıyorsunuz rahat bırakın diyorsunuz üstünüze düşmedikmide soğuyorsunuz anlamıyorum nasıl olmamız gerek hem sevmeniz hem de sıkılmamanız için açıklarmısınız nasıl olsak bunlar olmaz ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla açıkcası kişilik meselesi misal ben öylesine çıktıklarım dan sıkıştırılmayı sevmem hatta beni rahat bırakmasını ben onu nezaman ararsam ozaman ilgilenmesini isterim. Ancak sevdiğim kişi olunca istediği kadar arasın sorsun hiç sıkılmam bilmem anlatabildimmi ?

0|0
    0|0
    • Ya benim ciktigim muzisyenlik yapiyor ben onu cok skyrm supecilik yapiyorum 1.5 senedr bi yanlisini gormedim ama neden boyleyim blmyrm ben ole yapincada guvenmedigimi saniyo ilgisiz oldugunu dusunuyorum bu ara onu soledim biraz rahat birak dio cok skyosun eskiden bole degildin dio sen duzel bnde duzelirim dio ayrilmiyoda

• Ben o herhaftadan bahsetmiyorum . ama her neyse mutluluklar :))

• Tmm anladim tsk ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• elde tutmayı başarmak . onun nasıl bi tip istediğini öğrenip o fiziğe ve tipe bürünerek .)

0|0
    0|0
  • Bak şimdi bunun aynısını ben sana bir erkek olarak sana soruyorum eğer bunun cevabını bulursan o zaman ne demek oldugunu anlarsın

0|0
    0|0
  • bunun tek cevabı var üzgünüm ama sevgilisiniz başkasından hoşlanıyor sizi üzmemek için ayrılmak istemiyor ve bunu çeşitli sebeplerle sizi kendinden sogutuyor ..

Nerden biliyorsun dersen bende aynısı yaptım çünkü ://

0|0
    0|0
    • Oyleyse neden kabul etmiyor ayrilmayi ara verelim diyorum verirsek baslamam bida dio ayrilalim demiorum diorum oda bende ayrilmal istemiyorum dio

• sıkmadan mesela hergün sadece bir defa seni seviyorum yeter veya hergün değilde 2-3 güne bir buluşma bundan çoğu sıkar bıkkınlık getirir bide ısrar olmassa çok daha iyi olur çok basit :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dengelı sevmeyı ogrenmen gerek , onunda bır hayatı var unutma

0|0
    0|0
Yükleniyor...