Turk irkina hakaret Twitter Sikayet?

Siyaset falan degil. Turk irkina hakaret eden teror yandasi şu hesabi sikayet etmenizi istiyorum. Bu adam bir zamanlar show programi yapiyordu tv de...
sikayet edildi seklinde yorum atmanizi temenni ediyorum

Güncellemeler:
Tweeti silmis @RustemBatum: Çinli döv, Japon turist döv, Kürt döv.. Türk ırkçısının besin kaynağı dayak. Kimseyi bulamasalar birbirlerini döverler!

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklı ama. Haksız mı?

0|0
    0|0
    • @RustemBatum: Çinli döv, Japon turist döv, Kürt döv.. Türk ırkçısının besin kaynağı dayak. Kimseyi bulamasalar birbirlerini döverler!

Erkekler Ne Diyor 1

• Okudugunu bile anlayamadiysan buyuk ihtimalle senden bahsetmis. Butun turklerden bahsetmiyor. "Turk irkci fasist yobazi"ndan bahsetmis. Turk irkcisi diyor. Kendi yazdigina da bir goz at

0|0
    0|0
    • O amacla yazmadigi sen de cok iyi biliyorsun. Bu adamin sorunu direk genel turk irki.

Al burdan yak
      @RustemBatum: Çinli döv, Japon turist döv, Kürt döv.. Türk ırkçısının besin kaynağı dayak. Kimseyi bulamasalar birbirlerini döverler!

• Bak bastan soyleyeyim turkum.
      Kurtler bizler gibi en buyuk irk bizim irkimiz zirvalarina girmiyor, turkun turk ten baska dostu yoktur dramai yapmiyorlar. En buyuk en akilli en aslan en paşa biziz diyen irkci zihniyetli (dikkatli oku tum turklerden bahsetmiyorum irkci turklerden bahsediyorum) turkler cahilce abuk sabuk hareket yaparsa akli basin da insanlar da biseyler soyler. O irkci kafa degil mi her gordugu cekik gozluye saldiran, maras da corum da mahalle basan, ya sev ya terket diyen. Adam iste o irkci zihniyetten bahsediyor.

• Kurtlerin fasist kismi daha fazla emin ol. Turklerden daha salakca girisimleri var ayrica. Sakalliyi isidci sanip saldirmalari linc etmeleri falan. turkun turkten baska dostu yokturu da cok yanlis anlamissin soylim :)

Yükleniyor...