Sizce bu durumda 250 liralık bot istemek mantıklı mı?

arkadaşlar kardeşimin okula giyecek bluzu yok annem kendine bi mont alamadı kız tutturmuş harley davidson bot alıcam ve o markada 250 den başlıyor belki 700 liraya kadar yolu var annemin yakasına yapıştı annemin eline ne zaman para geçse kadının yakasına yapışıyor ..annemde düşsün yakamdan diye veriyor ..niye bu kladar paraya bot almak istiyosun okula giyecek bluzun yok diyorum arkadaşlarıyla küsmüş onları kıskandıracakmış! mantığa bak yha evden 3 tane deri ceketi var babamın yaksına yapışıp yine bi tane daha aldırmış..yazın bi işte çalıştı parayı dokunmatik telefona sıvadı paranın geri kalanını nasıl yedi bilmiyoruz şimdi evdeki herkesden 5 lira 10 lira dileniyor ki bende öğrenciyim bir kazak alırken bile 50 kere düşünüyorum ben ben mi abartıyorum yoksa normalmi kardeşimin bu tutumu?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir sidik yarıştırma eğilimi .

Aslında aşık attığı arkadaşları da madden pek farklı değil ve birbirini gaza getirme ortak bir racon olup negatif kısır döngüye giriyor. Kendisi nasıl gösterdiği ya da göstermek istediği gibi davranıyorsa diğerleri de aynı davranışı sergiliyor, yok yere birbirlerini zora koşuyorlar . Yapılacak en iyi sey, hepsinin aile durumlarını gözlemleyip , bir rehber hoca tarafından gerceklerini yuzlerine vurarak yaptıklarının sanal olduğunu ve kendileri ile ailelerine zarar verdiğini gostererek bu anlamsız patinajı durdurmak .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen mükemmel bir kişiliğe sahip medeni cesareti ve özgüveni yüksek birisin.. Takdir ediyorum.. İnan ne diyeceğimi bilemedim :(

0|0
    0|0
  • söz konusu begenise.. fiyatın bi degeri yok =).. ben şahsen.. kendime yakışanı aldıgımda fiyatına bakmam... tamam dediysem.. alırım..

0|0
    0|0
  • Halden anlamıyor gibi gördüm kaç yaşında ki ?

0|0
    0|0
    • 16 -17 yaşlarında 16 buçuk yani

• şu an ergenlik döneminde olduğu için sizi dnlemeyecektir işiniz biraz zor aslında

• sen abartmıyorsun kardeşin bu tutumsuzluğu anormal

0|0
    0|0
  • Popüler kültür bir çocuğumuzun daha beynini zehirlemiş. Aile büyüklerinin ona yokluk nedir öğretmeleri lazımdı. Ben olsam bir toka bile almam şahsen. Senin tutumun gayet normal kardeşinde var öküzlük.

0|0
    0|0
  • genç çocuktur bırak takılsın kafasına göre manita falan takılıodur ezilmesin kardesin normal merak etme :)

0|0
    0|0
    • kardeşim kız

• hmm hadi ya çalıştı falan diyince kusura bakma ya manita kısmını çıkar kız kardeşin içinde geçerli bunlar

• kardeşinde sorun var vari yoku bilmiyo ozaman

0|0
    0|0
    • yoku biliyor işte annemin eline para geçtimi gözü dönüyor buldumcuk oluyor parayı gördüğü an sülük gibi yapışıyor ağlıyor bağrıyor

• bagirsin dursun aglasin boş ver vermeyin elbet geçer yani bide kardeşin kaç yaşinda

• 16 buçuk

• para kazanmaya başladığı zaman düzelebilecek bir kişilik bozukluğu.. Umarım çok sürmez..

0|0
    0|0
  • o kardeşi döve döve adam etmk gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Çevresindekiler neden oluyor buna bence düzgün arkadaşlar bulsun kendine

0|0
    0|0
  • beğendini alacak tabi ne yapapcanız parayı mezaramı götüreceksiniz

0|0
    0|0
  • kardeşin normal benim gibi biriyle tanıştır o da mutlu olsun tabi güzelse

0|0
    0|0
  • kardeşin dayağı hak ediyor ya döverek yada konuşarak anlatıcaksınız

0|0
    0|0
  • kafasınıı kes çopluge at . kurtulun o yobazdan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayatın henüz ne olduğunun farkında olmayan bir kişilik terbiyesizlik düşüncesizlik görmemişlik bunları yazdığım için kusura bakma lütfen canım ama durum buuu annesi mont alamzken diye bir şey bile denemez hayatta insanlar evlerine ekmek alıp götüremezken mağdur olurlarken ben öyle kız kardeşi alırım mahvederim saçmalık

0|0
    0|0
    • yok ne kusuru bunların hepsini bende diyorum omuz silkiyor ozaman yumruğumu sıkıyorum annemler de biraz sorunlu diye az yalvarmada evet diyorlar

• ne gibi bir sorunu var

• Kardesın abartmıs ama aılen neden ızın verıyor kı onun bu davranıslarına

0|0
    0|0
  • kardeşin kaç yaşında

0|0
    0|0
    • 16 buçuk

• ergenliktendir ama birininde dur demesi gerek annenle babanla konuşsana her istediğini verdiğin zaman yoktan anlamaz ya da okulunu değiştirin arkadaş çevresi değişsin

• senin kardeşin tam dayaklık nefret ederim halden anlamayan bencil insanlardan

0|0
    0|0
  • çok şımarmış elindekileride alın

0|0
    0|0
  • bu kadar yüz vermeyin derim.. o ne öyle be miras yiyonuz sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...