Fitness-Body building yapanlara neden ön yargı var?

Yolda birilerini görüyorlar ''bu protein tozu içmiş, bu steroid almış'' gibi şeyler söylüyorlar.
Protein tozları sihirli değnek olsaydı ortalık arnold kaynardı.
O adamlar sizin kilonuz kadar ağırlıkların altına giriyor ve beslenmesine öyle dikkat edenler var ki adam size yemin ederim tatlının tadını bile unutmuş düşüne biliyor musunuz? Ha bu arada bayramda yediğiniz o baklavalar var ya 1 adet'i vücudun yaklaşık 17 günlük şeker ihtiyacını karşılıyor. Yaklaşık bir kaç yıllık şeker aldıysanız ne mutlu size değil mi? :)
Steroidler de sihirli değnek değildir fazla kullanımda vücudun orantısız büyümesine neden oluyor.
Yani steroid kullanıp estetik bir vücuda sahip olan var ise bilin ki o adam sizin yapamayacağınız antrenmanlar ve yapamayacağınız diyetler yapıyor.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu degilde steroidle kendini sisirenlere cokta saygim yok acikcasi. Eger derdi mr olympia olmak falan degilse..

0|0
    0|0
    • Profesyonel olarak bir çok sporcu kullanıyor.
      Hacim, definasyon, güç gibi şeylerde artı sağlıyorlar ayrı ayrı tabi ancak bahsettiğim synthol değil.
      Ayrıyetten çoğu sporcunun hayali Mr Olympiadır :)

• Amaaaan ben bosveriyorum gobeginden ayaklarini goremeyen adam bana laf soylese ne olur soylemese ne olur

• İşte ne yapalım yani alışıyoruz

En İyi Erkek Görüşü

• O steroid kullanan neyin antremanını yapıyormuş? Herhangi bir antremanı düzgün yapmasına bile gerek yok bunun için, ayrıca professional yarışmalara vs. katılmıyorsan steroid kullanmak aptallıktır

0|0
    0|0
    • Dostum, ben synthol kollarını 55 santim yapıp 70 kilo olan adamlardan mı bahsediyorum?

• La benim ilk gittiğim salonda ki adam karate hocasıydı birader düşün :D

• hahaha :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çekemezlikten hep squat yapınca benzer yargılara bende maruz kalıyorum ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Aynen, erkek olmalarına rağmen sizin bastığınız kadar squat giremezler.

• Bir sey anlamadim kas iyidir. p

0|0
    0|0
    • Mesela yolda iri yapılı ve kaslı birini gördüklerin de ''bende protein tozu kullansam böyle olurum'' diyenlerden bahsediyorum

• Hee yok ya tozla olacak is değildir yogun emek ister bence :)

• Helal olsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• Steroid kısmı hariç katılıyorum :D

0|0
    0|0
  • On yargı değil kardes zAten steroid almissan mecbur calisacaksin ve steroid senin daha ağır antreman yapmanı sağlıyor mecbur seni gelişmeye teşvik ediyor

0|0
    0|0
    • Kardeşim konuyu anlamamışsın

• Yürü beee al benden de o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...