İnsanların tavırları neden böyle?

Anlamadığım bişey var, neden herkes sevgilisi hiç olmayan insanlara, ezik gözüyle bakıyolar, herkes kendini bi yerden at tarzında, herkesin sevgilisi olması mecbur mu? tamam herkes sevmek ve sevilmek ister o ayrı ama günümüzde çoğu ilişki gösterişe, çıkara, gönül eğlendirmeye dayalı bu şartlarda da insan hiç eksikliğini hissetmiyor, insanları tavırlarını anlamak güç, var mı benim gibi sevgilisi olmayıpta mutlu olan :)))

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü insanlar yanındaki sevgiliyi bir prestij olarak görüyor .Hepsi yapmacık hepsi para, araba, hediye, cinsellik v.s. gibi şeyler için birbirlerinin yanındaymış gibi gözüken insanlar ama bi vasıfları yok.

Yalnızsan güçlüsün

1|1
    0|0
    • ben öyle prestij istemiyorum, iyi böyle :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok,mutluyum.

Aldığım nefesin değerini bildiğim her an,mutluyum.Biriyleyken her zaman bir aksilik çıkabilir(eşin olur,kahrını çekersin ayrı) ama kendimleyken gönlümü yapıyorum ben:))

Mutsuz muyum,bir köşeye çekilirim,düşünürüm yeri gelir ağlarım da ama sonunda mutlu olurum.Tek başına mutlu olmayı bilmeyen,başkasını da mutlu edemez.

1|0
    0|0
  • bence en iyisini yapıyosun ben kimseye ezik demem hele sevgilisi yok diye asla olunca noluyo sanki benim vardı da noldu

0|0
    0|0
    • ama benim hiç olmadı :)) aynı şey değil

• suçluyosun aptallık yapmışsın diyosun ama onu tanımıyosun asla yapmaz diyebilecegim biriydi o gözüm kapalı güvenirdim ben körü körüne gitmedim belki de hiç sevgilisi olmadığı için yaptı bu hatayı ama yazık etti bize..

• çok iyimsersin, bence erkeklere fazla güvenme, bende bi erkeğim ve bazen erkek olmaktan utanıyorum, çevredekileri gördükçe

• ezikmiyim lan ben.

0|0
    0|0
  • Ben varım ve çokta mutluyum :)

0|0
    0|0
    • bende öylede :)) insanların tavırları bazen canımı sıkıyo, sevgilisi olmayana insan gözüyle bakmıyolar

• Boşver bence bin tane olacağına bir tane sevgilin olsun ömrünce daha iyi :)

• benim istediğimde o zaten :)) isteseydim bu tiple aynı anda 8 tane kızla çıkardım ama bi anlamı olmazdı

Erkekler Ne Diyor 2

• Karşına gerçekten aşık olduğun biri çıkmadıktan sonra sevgili olmanın bi anlamı yok. Dediğin gibi bazı insanlar ego tatmin etmek için bazılarıysa bakın 2 günde bi sevgili değişiyorum kızlar yada erkekler bana hasta gibi göstermek için sevgili oluyorlar. Aldırma insanları sen doğru yoldasın. :)

0|0
    0|0
  • boş ver dostum takıl böyle illaki seninde manitan olur herşey değil sonuçta aldığın nefesin yediğin yemeğin içtiğin suyun tadını al :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...