Size kaçamak bakışlar atmaya çalışan, size gülmeye çalışan kız gördüğünüzde ne düşünürsünüz?

size kaçamak bakışlar atmaya çalışan, size gülmeye çalışan kız gördüğünüzde (kız da güzelşe sevgilinizde yoksa) hoşunuza gidermi yoksa napio bu salak ya beni mi ayartmaya çalışio mu bu dersiniz?

ne dersin ankete katılırmışın?

• Hosuma gider bende bakarim
    20% (1)73% (8)56% (9)Oy Ver
  • Hosuma gider egom tavan yapar kendimi bisey sanarim
    60% (3)18% (2)31% (5)Oy Ver
  • Kizin dustugu duruma bak *cık cık cık
    20% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Beni mi ayartmaya calisio simdi bu aklinca pff
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yauuww kiz guzel bole dikkatinizi cekmis olan bi kiz :D acimasiz olmayin buakdar sanki hepinizde brad pitsiniz a. :)

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Niye salak diyeyim, hoşlanmış ve yansıtıyor. Anlattığın durumdaysam ve kız hoşuma gitmişse ben de gülümser ve yanına giderim. Hiçbir şey olmasa bile tanışmış olurum. Dürüst insan iyidir.

0|0
    0|0
    • olgun bir erkeksin, umarim cogu senin gibi dusunuordur. tsk ederim

• ya inanmazsin ama tv de bu tur syeleri gordugumde bu cocktami boyledir diye geciriyorum kafamdan ve kendime dur diyorum korkuyorum bu dusuncemden dusunmemeye calsiyordum, sende bunu diyince sormak istedim.

sence bu kisi boyle olabilirmi yoksa; yok bu tipik acemi zarari yok mu diosun hala? yoksa cvucu olma olasiligi varmidir :)

• Sanmam.. Hoş bu kadar uzaktan hakkında hiçbir şey bilmeden de atıp tutmak sağlıksız olur.

Erkekler Ne Diyor 14

• joni tipitipiz tamam mı:DDDDDD◄

0|0
    0|0
  • ben de hoşlanırsam hoşuma gider

ilgilenmediğimi belli ettiğim halde uzatırsa, hoş değil

0|0
    0|0
    • baktiginda, sende gozunu cekmeden bir muddet bakarsan sonra gordugunde bakmazsan ; ilgilenmedim anlamina mi gelir. yoksa direk ilgilenmseydim uzun bile bakmazdim mi dersin?

• o kadar ucuza satmam kendimi kusura bakma :D

0|0
    0|0
  • üff snne be slqq .s .s

0|0
    0|0
  • napıyo bu salak diyen salak varmıdır acaba :)

0|0
    0|0
    • YASSAA BUYUKSUN :D

• aynen :D her; sana mi bakicam; dedigim ksiiye asik oldum. Erkeklerde olurmu bu acaba hos sen hepsinin hosuna gider diye dusunuyorsun sanirim :) dimi

• yok o durum biraz farklı hepsinde aşk olmayabiliyo eklesene beni

• Hosuma gider bende bakarim

0|0
    0|0
  • asla hoşuma gitmez ben bu tür kızları edepsiz olarak görüyom

0|0
    0|0
    • iyide bi kiz sizden hoslanmissa napmali?

bakarak belli edemezse nasil anliycaksinki? begendigi halde begenmiomus gibi yapmasi mi guzel ?SENCE>

• Bundan iyisi şamda kayısı :D

0|0
    0|0
  • Sende kendini victoria secret meleği sanmıyorsun herhalde klasik Türk zülbiyesisin

0|0
    0|0
    • degilmisim :) sonucta begendigime bakiyorum, bakacagim yerde ego yapip veya bu ne bakio diyenlerden degilim. k bakma

• kızın düştüğü duruma bak cık cık cık bidaha cık der giderim :D:D bu ne la :D

0|0
    0|0
    • :D:D:D:D birdaha cik deiyip nereye gidon la :D hala ayni ortamdasin dur bi :D

• e onu bi belirteydn ya be güzelm yaa :S .. ben derste olsam bana bakan o kız kesin esra olurdu bnde esra önüne dön hoca sana bakıo deyip cık cık cık yapardm muhtemelen.. esra km dye sorma sakın :)

• :((( esra kim

• ego tavan yapar :)

0|0
    0|0
  • Beni mi ayartmaya calisio simdi bu aklinca pff

0|0
    0|0
  • ya hoşuma gider yada simitçiye bak derim ;))

0|0
    0|0
  • ayartmaya calisio simdi bu aklinca pff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her erkegin hosuna gidiyo ve sen ona bikere 1-2 sn. bakinca o hep sana bakiyo ( 7 kisi uzerinde test edildi ) :D

0|0
    0|0
    • :D peki ya seni tekrar gordugunde bakmamaya calisyor gozlerini kirpiyor karsisina bakiyor bi isle ugrasiyormus gibi yapiyor da yakininda olunca birde sesli konsuup filan dikatini cekmeye calisiyorsa? nedir bu : (

• 7 kişi = her erkek çok mantıklı, aferin

• digerleri de ayni git bak sitelere bende inanmiyodum hepsinde boyle var olmayanlar ılıktır o da istisna ;)

Yükleniyor...