Hiç merak edip araştıran oldu mu? Neden Göktürk 2 Göktürk 1'den önce gönderildi?

- Göktürk 1 hangi ülke ile ortak yapılıyor,

- Hangi ülke üretici ülkeye uydunun kendi toprağını görmemesi için baskı yaptı?

- Göktürk 2 den kimler rahatsız oluyor. ilk tepkiyi Yunanistandan öne niye ODTU verdi.

- Göktük2, Yunanistan, İsrail ve son 3 ayda doğudaki PKK kamplarının büyük kısmının yok edilmesi(bu arada yunanistanda eğitim alan DHKP C lerin istanbulda polislere saldırısı) arasındaki bağıntılar neler?

Güncellemeler:
HİÇ KİMSENİN, gerçek bir bilgi paylaştığını görmedim.. yorum, bahane ve laf...

Kimse yok mu bu ülke de ne ne için yapılıyor.. neler üretiliyor kim üretiyor. Hangi zorlukla yapılıyor.. nereye varılmak isteniyor.. Kimler engellemeye zarar vermeye çalışıyor. ne nedir. ne içindir?...

Gerçekçi bir cümle yazacak insan yok mu?
ciddi 1soru soruyoz. DEMEGOJİ ve siyaset yapıyosunuz Veri,bilgi yok!

2,5 metreden görüntü alan, yüz tanımlaması olan bir uydudan bahsediyoruz. Veriler sunuyoruz. siz sadece kafanızdaki fikirleri empoze edip birde hakaret ediyorsunuz.

Şimdi 1 mt. den daha yakın görüntü alabilecek.

SORUYA GELELİM

Sınırları 2 mt den gözleyecek, hep başka uyduların izlediği madenleri, stratejik yerleri izleycek her alanda gözümz olacak bir uydu.

KİMLERİN RAHATSIZ OLACAĞI BELLİ. DÜŞMANLAR VE HAYİNLER!..

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk göktürk 2 mi gönderilmiş bende demin düşündüm biliyor musun acaba göktürk 1 neden gitti diye bence göktürk 2 giderken bi sıkıntı olur diye düşünülmüş o yüzdne 2.sinde tam olsun demişler ve göktürk 1 i sonra gönderecekler

0|0
    0|0
    • göktürk 1 fransa ile ortak üretiliyordu.. israil ille de "israil topraklarımı görmeyecek şekilde üretin" diye tutturdu. (israille fransa arasında önemli anlaşmalar var). bu yüzden işler çıkmaza girdi.. 2013 de fırlatılacaktı.. FAKAT 100de 100 kendi imalatımız içinde çalışmalar başlamıştı. BUGÜNÜN ŞARTLARINDA UYDU ÇOK GEREKLİ HALE geldiği için göktürk2yi hızlandırıp, onlara sağlam bir çalım atmış olduk.

• En iyi cevap olmayı hak etti. Çünkü ciddiye alıp düşünceni dile getirmişsin. Konu ile ilgili cevap vermek istemişsin. ötekiler başka yere çekmiş.

Sonuçta bu uydu 2 metreye kadar görüntü alabiliyorsa. ve yüz tanıma sistemi var. Elbette bu uyduya yakalanmak istemeyenler CIRILDAR!.. VE göktürk1i de onlar istemiyordur.. sırada 1 metreden görüntü alan uydu var yapımına 3 ay önce başlandı. bunlar gücümüzü artırıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Odtu gokturk icin yapmadi o eylemi ,yeni yok yasasi icin yapti.. zaten gokturk projesini cizen adam odtu havacilik mezunu.

0|0
    0|0
    • Yök yasası uydu fırlatırken mi eleştirilir... Akılları nerdeymiş... PANKARTLAR DA YÖKLE İLGİLİ TEK YAZI YOKTU..

ZATEN YAKALANAN 50 KİŞİNİN 12 Sİ ODTULÜ gerisi TEROR ÖRGÜTÜ MENSUBU!...

TÜM ODTÜ yü dahil ederek hayat yapıyoruz. bende hatalıyım.. 500 kişinin çıkarığı olayı tüm ODTÜ ye maletmemek gerek..

• La senin inanmadigin seyi yazinca gercek olmadigini mi saniyosun ,coniler bu ulkeye girdiginde bakalim tayyipcigin ne yapiyor olacak o zaman ? Acaba sen ve senin gibiler yargilancak mi bi gun cok merak ediyorum. Vatan hainisiniz baska bisey degil.

• Senin kendinden haberin yk. daha 15 yıl önce donunuza kadar soydular 11 bankayı soyup 420.000 doları çaldılar.. 23.bin dolar ımf den borçlanıp O PARA İLE BİR TEK ÇÖP YAPMADILAR.. şimdi senin sövdüğün adam hem o borçları ödedi. hem halktan aldıkları borçları ödedi hem hava alanları teknolojiler barajlarla doldurdu sen ortada duran gözle görülenlere indanmıyorsun. o halde söylediklerini bir tek KANIT GÖSTER.. 80 yıldır ne ürettiler bu ülkede sadece bir tane kanıt isityroum

• ODTÜ o eylemi Göktürk 2 için yapmadı. Orda tayyibi protesto ettiler, saptırmayın mevzuyu.

0|0
    0|0
    • tayyibi protesto etmek için uydu göndermesine gerek yok.. herşey ortada saptıran yok!..

AYRICA ORTADA ODTÜ YOK, programlanmış bir kaç odtülü var. Olayın ne olduğunun herkez farkında

1960 da 1980 de tekrar tekrar gördük bu oyunları

• herkes olucak o. of tamam at gözlkülerinizi çıakrın azcık

• ortada bir gerçek vardır.. elle tutulur gözle görülür.. birde uyduruk bilgi vardır at gözlüğüyle görülen oldur..

ETRAFA BAKARSIN ELİNE NE GELİYORSA GERÇEK ODUR.. sen kendini kim sanıyorsun ki. ben 15 yıldır takip ediyorum ülkenin ortadoğunun tüm gündemini.. sen ordan burdan duyduğunu papağan gibi tekrarlayacağına aç araçtır.. o kaar imkan var internet var google var kitap var gazete var.

artık sana cevap vermiyeceim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...