Rastlantılar korkutmaya başladı

Merhaba.Lise 3te okuyorum ve bu sene nakil oldum.Bir çocuk var ve sürekli otobüste karşılaşıyoruz aynı okuldayız.Yanında düşüp rezil olduğumda oldu.Herneyse.Bir gün okul yoktu arkadaşlarla gezmeye gitmiştik sonra dağıldık.Otobüs bekliyordum bütün gelen otobüsler kalabalıktı o yüzden baya bekledim.En sonunda dayanamadım dolu bir otobüse bindim.İlerledim ve karşıma çıktı.Şok olmuştum.Arkamı döndüm camın yansımasından bana baktığını gördüm.Aktarmada indim ve başka bir otobüse bindim.Annem bir marketin önünde beklememi istemişti.Oraya gidip annemi bekledim.Yine karşıma çıktı.Beni farkettiğini anlamıştım artık.O popüler bir çocuk.Bense bu konularla ilgilenmiyorum.İlk bu bir işaret diye dalga geçiyordum.Ama bu son zamanlarda gerilmeye başladım.Onu takip ettiğimi düşünmesinide istemiyorum böyle bir şey yok.Lütfen yardım edin.Ne yapmam gerekiyor?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir şey yapman gerekmiyor. Normal hayatına devam et... Su akar yolunu bulur demiş atalarımız... Gerilmeni gerektirecek bir şey de yok bence..

0|0
    0|0
  • o cocugu farketmeye basladıysan sen ıstemesende ıcınde ona karsı bırseyler var eger ole olmasaydı farketmezdın...

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever :)

0|0
    0|0
  • akısına bırak dıyorum

0|0
    0|0
  • Muhtemelen sana aşık ve seni takip ediyor. Erkek kuzeninle gez.

0|1
    0|0
  • hikayeyi nerden alıntı yaptın ?

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever :)))

0|0
    0|0
  • ohooo benim karşılaştıklarıma kafayı taksam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2