Fitness a gitmeyi düşünüyorum arkadaşlar bir yardımcı olun?

Bel ve karın bölgesi için gitmek istiyorum belim incedir zaten yani dogustan fakat biraz göbek var gibi gibi daha fit bir vücut istiyorum
Boy 1.71
Kilo 65 civarı
Neler tavsiye edersiniz ne kadar gitsem istedigim sonuca varirim

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karin egzersizlerini yapip yemene icmene dikkat edersen maksimum 2 ayda kesin sonuca ulasirsin benim 1.5 ayda karin kasim cikti ama diyetten anam ağladi ;)

1|0
    0|0
    • Ayy diyet deme :D zaten fazla yemek yemiyorumda hamur işi çok severim :D abur cuburda yerim tatlı şeyleri sevmem çikolata filanda yemem hiç

• Hadi hayirlisi olsun sevgilin o hale gelirsen kesin spora baslar simdiden soyliyim kiskanilmaya hazir olmalisin bu arada iradene hayran kaldim 159 saniyede hamura defol diyebildin:))))))))

• Ahaah dedim valla zaten olursa dayanamayıp yiyordum artik yemiycem 😀

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 5 ay diyenlere inanmayın en az 1 sene daha fit ve tas gibi bir vücut istiyosanız :D

1|0
    0|0
  • Koşu bandı bisiklet mekik çeşitleri

1|0
    0|0
  • Herkez Hoca Olmuş burada :D Personel Trainerlik yapıyorlar Kardeşim Git Salona Yazıl Gereken Cevabı Hocadan Alırsın Hocaya Güvenmezsen Eğer Boyformtr Den İstediğin Herşeyi Bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Kilolusun. :/ Sen git de bir, ne kadar süreceği öbemli değil. Zaten spor dediğin ömür boyu yapılır, zayıflayıp bırakılmaz. Ki senin azmine, çalışma programına ve beslenmene göre çok değişir o süre.

0|0
    0|0
  • bana sorarsan eğer 2 hafta kardio antrenmanından sonra kardio antrenmanı azalt, çünkü kas yakamaya başlarsın, 2 haftadan sonra hafif ağırlıklar çalış daha iyi olur

0|0
    0|0
  • 3 ayda varirisn

0|0
    0|0
  • 6/8 ay

0|0
    0|0
  • mekik bol bol göbek kalmaz.. teyzemde tıp doktoru.. iğne yapmıştı bana yağ yakıcı hiç bişi kalmıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...