Fitnessla 2 ayda 6 kilo verebilir miyim?

Şu an 54 kiloyum boyum 1.60 sizce 2 ayda 6 kilo verebilir miyim?

Güncellemeler:
Yarın başlıyorum bu arada

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 4 kiloda yeterli bence 2 aydan daha kısa bir surede kilo verirsin 1 ayda ya da 1. ayda gerçi ben 17 günde 5 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Umarım ben de çabuk veririm senin gibiii :))

• 29.30 değildi sana yazdığımda 31 saattir açmışım hesaplama yaptım evet zor oldu 42 saat açlığa dayanabildim haşlama yumurta 5 zeytin bir dilim tuzsuz koy peyniri 1 çeviz bir bardakta çay içtim olmadı yapamadım

• çok sağlıksız sakın yapma ;

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha neyine vercen. Sıfır beden olacaz diye aç aç geziyosunuz. Yapmayin bunu kendinize. Önemli olan sağlık. Çok kilolu ol demiyorum ama formunu korusan yeter o kadar abartma derim :)

0|0
    0|0
    • Biraz beslenmeme dikkat edip bolca spor yaparak daha sağlıklı olacağımı düşünüyorum aslında 😊 haksız mıyım

• Haklısın ama biraz ele gelmesi lazım oraya dikkat et :D

• kardiyo yapıp bol su içmelisin sadece 3 öğün az sebzeyle beslen en az 1 saat kardiyo hergün koşman gerekmez zaten koşu bantları koşmak ıcın zararlı bisiklet veya yürüyüş ama uzun süre terlediğinde eridiğini hisset sakın spordan sonra sebzeden baska bısey yemeeeeee (not=bodycı)

0|0
    0|0
  • BEN YAKIN DÖVÜŞLER SANATI UZMANIYIM SPOR BENİM İŞİM. DİNLE
    BİR ERKEĞİN METABOLIZMASI DAHA HIZLI CALISTIGI ICIN AYDA 2,5 3 KILO VEREBILIYOR 2 AYDA DA 5 6 KILO YAPAR BU. SEN bir BAYANSIN SANA GELINCE. EGER METABOLIZMANI VEYA KALP ATIS HIZINI HIZLANDIRACAK KARDIYO HAREKETLER UYGULARSAN SENDE COK RAHAT VEREBILIRSIN

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Basladin mi peki :))

0|0
    0|0
  • verirsin ama boğazınıda tut biraz

0|0
    0|0
  • bence kilon hayet nlormal ve ideal fitnes sonrasi daha fazla kilo alma dikkat et

0|0
    0|0
  • verirsin ama bu 6 kilonun hepsi yağlardan olmaz

0|0
    0|0
  • verirsin

0|0
    0|0
  • Yazın kiloyu ister istemez verirsin zaten

0|0
    0|0
  • Kilon iyi bence nie kilo vermeye calışıyorsun ki.

0|0
    0|0
  • evet verebilirsin ben o kiloyu 3 günde veriyordum zamanında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sacmalama bende aynı boydayım ama 50 kiloyum beş kilo eksigim var zayıflama bence 😑

0|0
    0|0
  • verırsın

0|0
    0|0
  • hergün 1 saat tempolu yürü ve ip atla

0|0
    0|0
  • Yemeyi kes kilo verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...