2012'de Türkiye gündeminden aklınızda en çok kalan olay hangisi?

2012'de Türkiye gündeminden aklınızda en çok kalan olay hangisidir?

Bir de yılın gafı kime ait sizce?

Çok sık değişen bir gündeme sahip ülkemizde geçmiş olayları hatırlamak hayli zor oluyor. 2 gündür Özdil'in yazısını okuyorum da tüm bu sözleri peşpeşe okuyunca neler yaşadık neleri sindirdik sineye çektik demeden edemedim. Y. Özdil 2012'nin en iyilerini listelemiş. Ağlanacak halimize gülmek isteyenler bakabilir, gündemi takip edenler okuduğunda birçoğunu hatırlayacaktır:

Sadece Başbakan'ın sözlerinde oluşan bir derleme: link

Bu da ortaya karışık :)

link

Başka yazarlardan da rastlarsanız yoruma link olarak ekleyebilirsiniz

Benim aklımda en çok kalanlar: Uludere olayı, 29 ekim yürüşü, doğal tepkisi, kürtaj yasağı, organik biber gazı açıklaması, hüseyin aygün'ün kaçırılması ve sonrasında yaptığı açıklamalar, bdp'lilerle teröristlerin kucaklaşması, odtü olayları ve göktürk-2 uydusu...

Güncellemeler:
Veeeeeeee Karşınızda YILIN ADAMI, Gaf rekortmeni İdris Naim Şahin : link :)

Bu da yılın en'leri: link

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Her günümüz ayrı bir olay zaten, Afyon geldi birden aklıma nedense... (Cephanelik)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bana kazık atan serefsız sevgılım

2|0
    1|0
    • TR gündemi demiştim ama hatırladığım kadarıyla senin sevgilin haberlere konu olmamıştı

• tr gundemı sadece uc kagıtcı sıyasetcılerle dolu

• neşet ertaşın ölümü..

1|0
    0|0
  • avukatmısın yada savcı hukuk bireylerinden falanmasın .)

0|0
    0|0
  • en acı olan demek istiyorum deniz ulaşımının devletin özele şirkete bırakması :(

0|0
    0|0
  • Alex gitti :(

0|0
    0|0
  • bi köyde bir amca karısı vermiyor diye keçiye tecavüz etmişti, keci sahibide bunu namus davası yapıp adamı öldürmüştü... keşke sadece değişen zaman olsa yada takip edilen rakamlar.. 2013'ten sonra sadece rakamlar değişsin arkadaş noel anneden bunu istiyomm insanlar değişmesin mallaşmasın a.mk

0|0
    0|0
  • Tam Bağımsızlığımızı bu senede kazanamamamız. Bu gidişlede zor olacak gibi gözüküyor. Ülke elden gitmiş olayların önemi yok.

0|0
    0|0
  • bence yılın olaylarından birisi, milletvekili olan bir kadının bile dayak yemesiydi.. bide sütten zehirlenen cocuklarla ilgili süte hassasiyetleri var diye acıklama yapan milli egitim bakanı..

0|0
    0|0
    • :)) biri hassasiyet diyor öbürü aşırıdoz diyor diğeri açlıktan diyor. komedi resmen

• sorudan ziyade güzel bir paylasım olmuş bence yılın olayı geçen yıla göre bende artılar çoğaldı hayatım daha düzenli sevgiler.

0|0
    0|0
    • günün sorusu olmayınca çok az insan görebildi çok az yorum oldu ama :(

• nasılll? öyle bir ihtimal mi var?

• evet ben mesela iki sefer üyeliğim iptal oldu. aşırı cinsel paylaşım ve yorumlarımdan

• ASkERLERİMİZE ÇUVAL OLAYİ İRAkTA

0|0
    0|0
    • 2012 den önceydi o

• tgb abd askerinin başına çuval geçirdi zaten ama bu kadar kindar olmamak lazım doğru politika uygulasınlar kimse çuval geçirmesin. asmakla kesmekle kin gütmekle ülke onurunu kazanmaz

• Ülke onuru mavi marmara yla bitti sen neyden bahse di yorsun. Kindar lik değil bu bağımsızlık

• Fenerbahçemin Türkiye kupasını alması :D

0|0
    0|0
  • İlker Başbuğ'un tutuklanması...

0|0
    0|0
  • Türkiye gündemi beni ilgilendirmiyor

0|1
    1|0
  • kozmik oda ve şu meşhur arınça suikast iddiaları vardı ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Saraçoğlu'nda gecenin bi yarısı kupayı almamız...

2|0
    0|0
  • Bulent arincin sacma sapan gaflari , huseyin aygunun kacirilip aa cok iyi cocuklar demesi ve o adamin hala chpnin icinde barinmasi ..

0|0
    0|0
  • seninkilere patriotları ve bozuk süt olayını da ekleyelim bir de.

0|0
    0|0
  • kadın cinayetleri bide çok üzüldüğüm mühimmat deposunun patlaması

0|0
    0|0
  • '' Bahtsız Bedevi ''

0|0
    0|0
  • Azer Bülbül'ün ölmesi.

0|1
    1|0
  • Olay değil de yakında şeriatı getirecekler ona üzüldüm

0|0
    1|0
    • şeriat an itibariyle dünya üzerinde hiçbir ülkede 10 yıldan önce gelemez. gelse bile şeriat adı altında ennnn fazla ona benzetilmeye çalışır. şeriat astım kestim olayı değildir. insanların da düşüncelerini kapsamalarıdır vicdanları rahatsız etmemelidir. şeriat ki Allah'ın kurallarıdır. o kuralları da layıkıyla uygulayabileyecek ülke ve kişielr şu anda ortada yoktur.

• Hep aynı şeyler olduğu için aklıma gelmiyor...

0|0
    0|0
    • evet malesef ama meğer ne çok olay olmuş zaten her günümüz ayrı olay

• alex :/:/:/:/:(

0|0
    1|0
Yükleniyor...