Kas çalışmak istiyorum ama zayıfım?

1.70 boyunda 52 kiloyum şu sıralar bayağı yiyorum kilo almaya başladım sporda yapmak istiyorum ama zar zor aldığım kilolarında gitmesinden korkuyorum napmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• harcadığın enerjiden fazla yemelisin kural bu

0|0
    0|0
    • spor yapmadan tüm gün tıkınarak zar zor alıyorum şimdi bide fazladan kalori alamam o yüzden başlamasam daha iyi olacak

• o zaman bir ay sonra başla

En İyi Erkek Görüşü

• hayır balım kiloların gitmez öncelikle bir salona yazılıyorsun hocadan bir program alıyosun sonrasında ilk bir ay hiç bir ürün kullanmıyosun sonrasında gainer (kilo aldırıcı) 3 ay kullanıyorsun sadece gainer. sonraki aylarda istediğin kiloya gelene kadar gainer + kreatin + arginin +(bcaa) kullanıyorsun.

0|0
    0|0
    • salona gitmek değilde evde çalışmak istiyordum?

• hayır alakası yok aksine spor seni mükemmel bir düzene sokucaktır ayrıca spor öyle günde 4 saatini vereceğin bir aktivite değil.

• tamam o zaman şu yazı atlatalım da o zamana kadar zaten 57 ye felan ulaşmış olurum bir salonda tüm sene adam gibi giderim teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmez merak etme. spor yap ve proteinli şeyler ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• işe yara merak etme kilo alırsın bende senin kilondayken başladım 3-4 ay gittim iş değişikliği nedeniyle yarım kaldı ama göğüs ve karın kaslarım belirmeye başlamıştı ve kiloda lamaya başlamıştım

0|0
    0|0
    • evde çalışıcam ama yani onların verdiği tozları felan kullanamam

• tamamdır teşekkürler

• kardeş sakın baslama kilo oranın düşük bende 85 kilo yaptım kendimi sonra basladım şimdi ise kapıdan geçmem kas ve kılo orantılı o yuzden ye ve kilo al sonra

0|0
    0|0
    • peki nasıl kilo aldın ayıptır sorması? önerebileceğin kalori patlaması yaratan yiyecek var mı?

• karbonhidrat ağırlıklı beslenmen gerek ve ne ağır girmen lazım kütle arttıkça kilo artar

0|0
    0|0
  • Bence spora başla. Antrenmanın biter bitmez bol protein barındıran besinler tüket. Etli yemekler mesela. Ben 65 kiloydum. Spora başladıktan altı ay sonra 70 kilo oldum.

0|0
    0|0
    • ama salona gitmicem protein açısından problem yok tüm gün et yiyorum zaten ama onların verdiği tozlar felan kullanamam bu yüzden kilo geriye gitmesin

• salona gitsen daha iyi olur bence. birde cardio falan yapma. hocalar eşliğinde body building yap illa ki kilo alırsın. ben protein tozu kullandım belli bir süre sonra kullanmadım. kullanıp kullanmamak sana kalmış. ama kullanacaksan kesinlikle multipower kullan en güvenilir odur. bir keresinde gnc den bilinmedik bir markanın tozunu aldım, çok sıkıntılar yaşadım dikkatli olmak lazım

• Boyuna gore ideal kilon 66 civari once kilo al ama yine de fazla yagli besinler yeme kardiyo yapma ve sonra kas egzersizlerine basla

0|0
    0|0
    • evde şınav mekik dumbell gibi ufak çalışmalar yapmak istiyorum zaten maksat spor olsun hafif kas belirginleşsin

• abur cuburlar zararlı tamam ama benim kilomda ki birisine yararı olmaz mı

• Hayir kilo almayi da duzenli bir sekilde yapmak lazim abur cuburlar hormonlari etkiler ve cesitli hastaliklara yol acabilir

• Once kilo al sonra spora basla

0|0
    0|0
    • işte bu konuda karar veremedim zaten evde çalışıcam şınav mekik dumbell felan

• Kac calisamazsanda kilo alirsan fizigin yerine oturur

• Protein takviyesi şart sana

0|0
    0|0
  • haşlanmış yumurta ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...