Mario Gomez Beşiktaşta Kaç Gol Atar Sizce?

Senelerden beri Beşiktaş yönetimi ilk defa doğru bir iş yaptı. Dembabayi iyi paraya satıp şimdi en az onun kadar iyi olan Gomezi alıyor bence çok yerinde transfer sonuçta Alman ve attığı goller ortada.
Dembabayi satıp Q7 ve Gomezi almak enfes oldu Q7 belki faydali olamayabilir ama tribünlere heyacan verecegi kesin

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Q7 Candır. Hareketleri , Trivelası Yeter <3

Mario Gomez'e Gelirsek Formdan Düşmüş bir Oyuncu Görüyoruz Ama Eksiklerini Kapatırsa Kalitesine Diyecek Yok. Bemba Ba Kadar Başarılı Olacağını Düşünüyorum. Gel Gelelim Tek Santrafor Hala Beşiktaş İçin Savunuğum bir Taktik Değil. Savunmada Eksiklerimiz Olduğunu ve Birde Kaleci Gerektiğini Düşünüyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gomez en az 20 gol atar diye tahmin ediyorum.
    20 gol ve üstü atarsa 250.000 Euro bonus verilecek, bu sebepten kendiside zorlayacaktır.

Maç başı ücreti 15.00 Euro, Türkiye kupası ve Lig kupası kazanılırsa 450.00 Euro fazladan alacak.

Zaten Yıllık ücreti 5.5 milyon Euro, bence daha fazla gol atıp kupaları getirmek için elinden geleni yapacakır.

Q7'de çok iyi oldu gelmesi, trivelalara devam.

Q7 orta açar Gomez kafa atar 4-5 tane bu şekil gol göreceğimize eminim.
    Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Messi ve Ronaldodan sonra oynadığı dakikaya oranla en çok gol atan futbolcu
    20 yı geçer

0|0
    0|0
  • bir rakp taraftar olarak yorum yapmak gerekirse, Q7 ve m. gomez ne kadar iyi isimler olurlarsa olsunlar yetersiz görüyorum. beşiktaşın ligin sonunu, avrupa da Nisan mayısı falan görebilmesi için 1 tane daha forvete ama kaliteli iş yapcak bir isme ihtiyacı var. geçen sene dembaba ne kadar iyi bir golcü olsada yapılan maç sayısını kaldıramadı. belli bir süre gol atmayı bırak şut bile çekemediği üst üste maçlar oluyodu.

0|0
    0|0
  • Q7 mi faydasız faydalı olmaya bilir? Gs yi en son o varken yendik nasıl faydalı olabilir daha

0|0
    0|0
  • Ne podolski ne persie tek gerçek Mario #GOMEZ ;) 20 yi bulur ;)

0|0
    0|0
  • Belli Olmaz Adam Buraya Gelip Türk Futbol'unu Öğrenecek İlk Önce :)

0|0
    0|0
  • O fikret uyuzu ilk defa duzgun bisey yapti helal olsun

0|0
    0|0
    • Tolga-beck-rodolfho-milosevic-tosic-q7-ozzy-sosa-töre-gomez-cenk tosun

• 21 gol

0|0
    0|0
  • Galatasaray kupayı alır.

0|0
    0|0