Kızların güzellik zahmetleri. Her gün süslenmekten sıkılmıyorlar mı?

bu kızlar hergün makyaj yapmaktan her gün süslenmekten bıkmıyorlarmı

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• kadınların çoğu makyajı erkekler için yapıyor. siz kadnları sevmeseniz onlar çok mu heves yüzlerindeki ağırlıkla dolşmaya ? sen bir de çoğu kadının makyajını sildiğinde sonra bak bir yüzüne bakamazsın o derece kötü.

bir kadın ya makyaja başlamalı ya da hiç başlamamalı bşlayıp arada yapıp bazen ypmayınca çok itici oluyor. şahsen yüzüme fondoten sürmeye korkan birisiyim ilerde erken yaşlnmktan korkuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yapmadılarda mı beğenilmiyolar napsınlar onlar da şaşırmış...

0|0
    0|0
  • sen ne diyosuunn sıkıcı ötesi bişe bencee , arada düğünde falan yaptırırıyolar , sıkıntılar basıyoo , vallaa yapanlara helall olsunn ama bana göre diil , yüzümü yıkar cıkarımm :) cok güzel bi duyguu :)

0|0
    0|0
  • Sıze nıye dert oldu kı bu makyaj konusu

0|0
    0|0
  • bi hareketlilik bi heyecan, aşk durumları falan varsa asla

0|0
    0|0
  • hyr bıkmıoruz :D bakımlı olmak günlük bi ihtiyaç bence . o kadar bakımlıyız ki erkekler bizden gözünü alamıo :D şimdi ben sana soruyorum bakımsız mı görmek istiosunuz bizleri ?

0|0
    0|0
    • Makyajlı olmak bakımlı olmak değildir bakımlı olmak temiz ve sağlıklı olmak demektir :)

• vermesinler mi :D

• versinler versinler ama kendilerini kaybetmesinler

• :D :D yooo :D

0|0
    0|0
  • üşenmiyorlar bence:) hayranım emeklerine:)

0|0
    0|0
  • makyaj bir sanattır ve bu sanatı güzel icra ediyorsa neden yapmasın ..benim sevdiğim en güzel iş :))

0|0
    0|0
  • Süslenmıyorum anacım krem surup cıkıyorum

0|1
    0|0
  • herdün olmuyo iş kendim için söliyim bakamıyo insan kendine paçozda dolaşıyoz bazen

0|0
    0|0
  • Otomata takıyoruz makyaj yaparkene, o yüzden hissetmiyoruz geçen zamanı.

0|0
    0|0
  • Çok yapmam. Bazen yaparım. Fondoten ve pudra kullanmam zaten.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...