Bana karşı ne hissediyordur sizce?

Ali diye biri var çocukluk arkadaşı hep bunal dışarıda karşılaşıyoruz bir ara aramız çok iyiydi sonra bunun yakın arkadaşıyla konuşmaya başladım ilk başta konuştğm çocukla arkadaş olduklarını bilmiyordum öğrendiğimde de ali işte şaşrdm çıktığınıza seni üzmez merk etme ii çocuktur filan dedi sonra oğlan bana birşey demeden çekti gitti. Alinin olduğu üniversiteye gittim orada arkadaşlarımın yanına ama baktım ali kaç kere yanıma geldi hep konuştu benimle hiç mesajda atmıyorsun geldiğini haber etmiyorsun filan dedi işte ben başka şehirde okuyorum oradan geldiğini hiç söylemiyorsun da filan dedi ben zaten her memleketime gelmemde aliyle karşılaşıyoruz bir daha geldiğinde söyle de dışarı çıkmıym filan dedi şakasına bende 2 gün önce memleketime geldim onada mesaj attım ben gelicem karşılaşırsak şaşrma die o da bugün mesaj attı send şaşrma:) die bnde yok bn alştm artk senle karşlaşmaya dedm geldn mi sen yani dedi bnde evet dedm acaba bana karşı bi hissi var mıdır yoksa benim uydurmam mı sizce

Güncellemeler:
Peki onun bana karşı hislerinin arkadaşlık mı yoksa sevgili anlamında mı olduğunu kesin olarak nasıl anlayabilirim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• biraz uydurman gibi geldi. :) ama sorun değil. böyle mutlu oluyorsan kim ne diyebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ara sevgilin gibi davran tepkisine göre devam et hesap sor şunu yapma bunu yapma biraz varlık göster sevgilinmiş gibi olup olmadık durduk yere birşey at ortaya kıskan ne biliyim işte tepkisi olumlu gelirse tut yakasından işte bacım

0|0
    0|0
  • Büyük hissediyordur

link

0|0
    0|0
  • birlikte vakit geçirerek anlayabilirsin. sana karşı bakışlarından, hal ve hareketlerinden, yaklaşımından vs vs.

0|0
    0|0
  • senin ona karşı var bu bariz belli ama onunda sana karşı hisleri olabilir ama nasıl bir his söyle söyleyim arkadaş veya sevgili tarzında olabilir biraz yokla zaten niyetini döker sende düşünmekten kurtulursun

0|0
    0|0
  • ne karısık bır anlatımdı bu ya

0|0
    0|0
  • senin uydurman sana karşı hissiyok

0|0
    0|0
  • valla adı ali olmasaydı iyi bi cevap verirdim :) belki bi dene be olurmu olur :)

0|0
    0|0
  • bu kadar bilgiyle pek doğru yorum yapmak olmaz ama hoşlanıyor gibi. sana ilgisi olduğu çok açık.

0|0
    0|0
  • sana karşı boş değil bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En azından seni görmek istediğini ve bunun onu mutlu ettiğini anladım ...

0|0
    0|0
  • bıraz ilgi var gıbı ama erkek bu işte bellı olmaz zamana bırak bakalım nasıl olacak gorustgnzde falan yada sen uzaktayken knustgnzda sana olan tavrı

0|0
    0|0
Yükleniyor...