Galatasaray formaları?

Dün GS Store'a gittim. Formalarda reklam ve bayrak yoktu. Reklam olsun istemiyorum zaten ama bayrak olsun istiyorum. İkisini de birlikte mi koyup satışa çıkarırlar?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrahi istiyorsun veriyorlar kardeşim sen yapistiriyosun

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama arma gibi olsun istiyorum. Dikişli sağlam olsun. Hem ben onlar kadar düzgün yapıştıramam

• Kardeş bizimde orijinal futbolcu formalarında bayrak zaten monteli sadece taraftar formasında yok. Bunun sebebi de sizden daha avrupai klup olmamiz malum pek sizi yurtdışında tanıyan yok :)

• kardeşim bnu avrupai klüp falan sozu ile legalleştiremeye calısma Türk Bayrağını formaya takma hakkını kazanmak bir şeref olmalı formaya takma olayı bir zorunluluk olmamaları bunu ıdrak edemıyorsun sanırım Fenerbahçe taraftarada sundugu formada topcuların gıydıgı formalardada orjınal uretım bayrak montelı forma satıyor ve kullanıyor hıc bır taraftara Turk Bayrağınıseçenek sunmuyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayrağı orda diktirebilirsin

0|0
    0|0
    • Dikmiyorlar sadece bayrağı veriyorlar

• Galatasarayın Fransız takımı oldugunu ne çabuk unuttun Türk bayraklarını stiker gibi yapıştırma seklınde veriliyordu isteyenlere geçen sene yanında

0|0
    0|2
    • Şimdi de öyle veriyorlar da fenere o bile yok bu sene

• mesele de burada başlıyor elde olan imkanıda saygısızlığa dönüştürmek çok adice bişey

• Sonradan bayraklı olarak da basıyorlar zaten. Benim 2 formam öyle

Yükleniyor...