Turu kim atlar?

Akşam ki maç için ne düşünüyorsunuz? Çift ayaklı bu müsabakada sizce tur atlayan kim olur Fenerbahçe mi shaktar mi?

• Fenerbahçe
    A seç
  • Shaktar Donetsk
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• shaktarla bir ay sonra oynayacak olsaydı kesin fener derdim ama akşamki maçı fener alır turu shaktar geçer.. shaktar hem fenere göre daha oturmuş takım hemde tecrübeli.. fenerin tek avantajı yıldızları ama takım olmayınca yıldızlar bir yere kadar iş yapar üstelik karşıda tam bir takım oyunu oynayan güçlü bir rakip var.. favori shaktar

0|1
    0|1
    • Fenerbahçe de sadece sorun yaşanılacak yer bana göre kjaer in yeri. Geri kalan çalışır. bir de jousef yerine alperle başlarsa rahat fark atar bence. Shaktarın 2 kanadı dışında çok etkili bir oyunu yok bana göre.

• fark biraz abartılı bence.. bence bu akşam maçı alırsınız ama tur zor.. rakip buruge olsa kesin fener deredim.. ama top yuvarlak.. bakarsın ikinci maçta nani gibi van persie gibi yıldızlar sahne alır kazanırr fener.. takım olmak önemli.. shaktarı sağ ya da sol kanat oyuncusu diye değerlendirmek yanlış.. lucescu kötü futbolculardan bile çık iyi takımlar yaratan bir hoca.. unmarım fener atlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...