Seviyor mu yoksa normal bir arkadaşı gibi mi davranıyor?

En yakın arkadaşıma aşık oldum.Onun duygularını anlamakta güçlük çekiyorum bigün bana karşı diğer kimseye davranmadığı gibi davranıyor hani kızlar hoşlandıklarını belli eden hareketler yapar ya aynılarını yapıyor ondan sonraki gün normal bi arkadaşı gibi sonra.Ona belli etmeye çalıştım çoğu kişi anladı ama o hala anlamamış gibi yapıyor.Bana artık eskiden bahsetmediği sevgilisinden bahsediyor arada ve yüzüme bakıyor hissediyorum.Arada muhabbetini yapıyoruz işte ben sana açılsam filan diye bana diyor sana kızarım ve giderim filan yapıyor ama sonra yine sevgili gibi davranıyo hatta dışardan görenler bile bizi sevgili zannediyo ama ben onu kaybetme düşüncesi yüzünden birşey yapamıyorum sadece belli etmeye çalışıyorum ama uumudum tükeniyor sizce ne yapmaya çalışıyor seviyor mu yoksa normal bi arkadaşı gibi mi davranıyor? Bide bitane daha var erkek benim gibi yakın arkadaşı bana yaptıklarını ona yapmıyor mesela

Güncellemeler:
Derslerde filan arada bana bakarken yakalıyorum genellikle telefonda filan veya normalde konuşunca en saçma şeye bile gülüyo yanımda filan

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz yüz verme başka kızlara takıl anlarsın işin rengini dengesiz biraz hanım kızımız sanırım ama olabilir yani kimse mükemmel değil mecbur oyunu kuralına göre oynayacaksın

0|0
    0|0
    • Aynen koç burcu zaten sağı solu belli değil :D

• İşte birinden hoşlanıyorum falan de seninle ilgileniyorsa ısrarla öğrenmeye çalışacaktır hıı öyle mi falan derse yok üzgünüm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ego tatmini yapıyor. Bundan ibaret. İlk zamanlar benimde başıma gelmişti.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ne yapmam lazım bu konuda unutmayamı çalışayım yoksa savaşıp kazanmaya mı?

• Güncelleme yapmışsın eğer saçma esprilerine gerçekten gülüyorsa durum değişir.

• Gerçekten sanki belli etmek filan istiyo gibi oluyo bazen ama bazende nefret ediyomuş gibi o yüzden artık umudumu kaybettim bende unutmaya çalışıcam

Yükleniyor...