Protein tozu zararlı mı?

Protein tozu zararlı mı? sordum soruyu.. ... boruyu :D

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Allah canını almaya o detay ne öyle :D

ne bileyim ben.. ben detaya güldüm de geldim.. :D
    ama kullanma öyle şeyler ya.. vucuduna olan etkisini bilmiyorsun sonuçta.. ilerde ne olacağı belli mi.. insanlar normal yemeği fazla kaçırınca bile sağlık sorunu yaşıyor sen kimyasal alıyorsun.

0|0
    0|0
    • Afedersiniz :D Ya detay yazmıyorum hep detay istiyor, söyleyecek de bir şey olmayınca :D aklıma o geldi

• benim yüzümden tartışmayın lütfen. :)

• İşim olmaz senin gibi kezbanlarla kardeşim 😎 yanına çekme hemen çocuğu muhalefet olmayı deneme yani 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen yemekle olmuyor ya ben bir gün yediğimi 2. yiyemiyorum bıkıyorum. O yüzden kilo alamıyorum bende :( Benim de niyetim var toz almaya da arkadaşım balık yağı hapı falan dedi kafam karıştı iyice :(

0|0
    0|0
    • balık yağı hapı kilo aldırmaz ki...
      ben de kulllandım. o unutkanlığa iyi gelir diye biliyorum

• iyi araştırmak lazım... kızlar yapılı erkekleri seviyor ben de zayıfım :D

• Aynen işte yönlendirecek birisi çıkar herhalde ya dur bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir degil

0|0
    0|0
    • kullanıyor musun

• O kisinin karakteri demekki yapcak bisey yok

• aynen, öyle şeyler duyunca kızlardan da soğumuyor değilim:/

Erkekler Ne Diyor 9

• Dogal yollardan alsan daha iyi.

0|0
    0|0
  • kimyasal herşey zararlıdır şefim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zararsız ve bu soruyu sakın hocalarına dahi sorma bıktılar artık laf anlata anlata git savaş cebeciden dinle bir numaralı spor bilim adamı youtubedan bak

0|0
    0|0
    • peki teşekkürler

• Bu yukarıdaki kedilideli nickli kezban kendisine geçirdiğim laflarımdan dolayı engelledi beni gerizekalı 😎

• 6 senedir kullanıyorum bişey olsaydı önce ben ölürdüm :D ucuz alma ama iso 100 al mesela

0|1
    0|0
    • spordaki hoca, protein tozu al dedi, 3 3.5 ay kullanırsın alt yapı yaparsın dedi, daha sonra iştahın açılır kendin yersin, proteini bırakırsın dedi. zararı olmaz dedi bilemiyorum

• rica ederim kolay gelsin bol su tüket proteinle beraber

• peki teşekkürler

• Protein Tozunun bir zararı yoktur. Sadece Kullanacağın markayı ıyı seçmelisin.
    içindeki yağ oranı çok önemlidir. Karaciğerin sağlamsa vur dibine..

0|0
    0|0
    • normalde sağlıklı sayılırım, ama karaciğerim çok iyi değil sanırım çünkü cilt lekesi var az bişey. karaciğer sağlam olsa cilt lekesi olmazdı sanırım. yani kullanmamalı mıyım? yoksa gereken miktarda mı kullanmalıyım? abartmadan yani

• boy ve kilonu biliyorsan da yağ oranını paylaşırsan yardımcı olabilirim dostum.

• Zararlı değil

0|0
    0|0
  • Değil ama pahalı, normal gıdalar tüketerekde protein elde edebilirsin.

0|0
    0|0
    • tüketemiyorum hocam, öğrenciyim... pahalı dediğin 150 200 ona verebilirim, çünkü ete tavuğa versem daha çok para gidecek

• Sadece ette tavukta yok bildiğim kadarıyla bağıI sebzelerdede çok var, neyse benim demek istediğim şu karnını doyurarakta vucut yapabilirsin tabi yiyip yiyip yatarsan o iş zor.

• haklısınız

• Zararlı değil ama bol su içmelisin kullandığın müddetçe sivilce olabilir.

0|0
    0|0
    • cilt zaten yağlı , sivilce olmasa bari

• Yüzünde olmaz pek sırtında olabilir.

• şimdi hatırladım bir arkadaş protein tozu kullanıyordu sırtı hep iz olmuş... o yüzden tavsiye etmemişti

• Sıkıntısı olmaz kalitelisinden kullanmaya özen göster

0|0
    0|0
Yükleniyor...