Göz pınarlarınızın kuruduğu an oldu mu?

Göz pınarlarınızın kuruduğu an oldu mu ? herhangi bir olay örneğin aşk acısı olunca ağlarsınız belli bir zaman sonra gözünüzden yaş akmadığını fark ettniz mi ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• göz pınarlarıda anlıyor herhalde kımse ıçın aglamaya degmeyecegını ondan benımkıler sahsen bayadır kuru aglayamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kurumadı ama bu yaz o kadar çok ağladım ki gözlerimin acısı hala geçmedi. Şu anda bile batıyor hissediyorum. Eğer geçmezse bir göz doktoruna gitmeyi düşünüyorum ciddi ciddi.

Bununla birlikte burnumda yara dolu haliyle, halada iyileşmedi tam. Konuşurken insanın burnu bu kadar mı acır ya? Şeker hastalarına verilen bir merhem buldum çabuk kapansın yaralar diye onu kullanıyorum şimdi, hadi bakalım..

0|0
    0|0
  • oldu olmaz olur mu

babamı kaybettiğimde 1 sene boyunca ağlayamadım hiç bir şeye...

babamın ölümüne bile ağlamadım halimi gören babanı sevmez miydin diyordu

aksine hayatımda en değer verdiğim kişiydi ama o çokla gözümden yaş akmadı

ve şimdi de öyle o kadar ağlamışım yaz boyunca bugün bittiğimi hissettim tükendim ama tek damla göz yaşı akmadı akmıyor

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey olmadı ama krizler geçirdiğimi biliyorum gözlerim acıyordu artık.

0|0
    0|0
  • valla doluyor ama adam gıbı aglayamıyorum 1 senedır..

0|0
    0|0
  • aglamktan kurudu ewet ozellıkle su zamnlarr ...:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Geceleri belli bir saat dilimi var. o saatlerde gecmişi gözden gecirip damlaların devam etmedigi bir anda uykuya dalıyorum sanırım...

1|0
    0|0
  • bilgisayara bakmak tan evet

goz damlasi kullanmalisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...