Aynı sınıftayız ve bu sefer ilk adımı ben ondan bekliyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Kızlar fikirlerinizi söyler misiniz

7 aydır çıkıyoruz, Aynı okuldayız aynı sınıftayız. Sürekli beni yanlış anladı ve suçlu gösterdi. Yemin ediyorum hep suçları üstlendim, el üstünde tuttum. Hep mesaj atan,yalvaran bendim. Ona göre ilişkimizdeki çabası " Nelerini Affettim "..

Önceki ayrılığımızdan sonra bana " Sana ihtiyacım yok ki, Sevdiğim için yanındayım " demişti. 5 Gün önce bitmesi gerekiyor dedi, O laftan sonra sabah gelip sarıldı beni bırakma dedi ben anlamıyorum, 2 Gün sonra beni kızlara bakıyo hesabı terketti. Babaannemin mezarı üstüne yemin ettim bakmadığıma dair. Çok şeyler yazdım. "Nerden girdin lan sen hayatıma" dedi.

Ayrıldıktan sonra ki gün telefonumu karıştırıyodu kimden mesaj geliyo diye. Aynı sınıftayız ve bu sefer ilk adımı ben ondan bekliyorum. Yapmam ve Yapmamam gereken hareketler neler ?

Kızın kişiliği aşırı inat,gururlu,tripli

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Bayılıyorum yahuu sizin bu türk filmi tadındaki aşklarınıza :))

0|0
    0|0
    • Ne yapayım çok çaresizim kokusunu yastığıma sıkıp uyuyorum sence ne yapmalıyım ben

• Sen hiç ses etme , ama gördüğünde günaydın de tebessüm et ama muhabbet etme , sessizce çık evine git okuldan , az kudursun bakalım ...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla yüz verme

0|0
    0|0
  • bakma,konuşma,yoksay sana gelecektir dayanamayıp eminim çünkü kız bana aşırı benziyor

0|0
    0|0
    • Peki ne kadar sürer ? İlk adımı hep ben attım şimdi o aşırı inat o adım atmaz diye düşünüyorum

• Hayır kız önceki ilişkilerinde hep aldatılmış. Yalan söylediğimi düşünüyor inanmıyor. Terketti ve gurur yapıcak. Arkadaşına barışmıyıcağını söylemiş. Bende kendime bakım yapmaya başladım daha çekici olmak için

• tıpatıp bana benziyor birkaç gün daha sabret gelmezse sen git

• arama sorma o sana kesin dönücektir bir kaç gün sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini boşa yıpratıyorsun bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...