Boks hakkında fikir verebilecek olan?

Şimdi benim babam eski milli boksörlerden biri ve bana yumruk atmayı öğretmişti. Fakat ince narin bir kızım sadece doğru yumruk atabiliyorum. Bu ne kadar işe yarar? Veya nasıl gücümü arttırabilirim? Kilo almadan sadece çok hafif kas yapmakta bir mahsur görmüyorum ama çok kaslı da görünmek istemiyorum. Kadınsılığımı korumak sadece gücümü biraz arttırmak istiyorum. Yakınlarımda yürüyüş yapabileceğim bir yerde var orada kültür fizik ve yürüyüş yapmamda iyi olur mu?

Bilgisi olan paylaşsın. Babamla uzaktayız eskiden o ilgilenirdi şimdi yalnız yaşıyorum bu yüzden bilgi almak istiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• hafif ince bir kizsan istedigin kadar teknik ol yinede guc bir yumruk atamazsin bu ayni yer cekimine itaat etmek gibi birsey... yapabilecegin bir kac sey var ilk bast iki tane agirlik al 5 er kilioluk her gun duzenl olarak bir saat calis kaslarin cok olmaz ama gucun artan ayrica protein de alman lazim ve en onemlisi hergun 1 saat kosu

1|0
    0|0
    • 1 saat koşarım. kondüsyon için en çok da gerekli heralde? Daha önce 5 kilolukla çalıştım kollarımın şekli değişti ve hiç hoşlanmadım bundan. yağ oranım çok düşük bu nedenle kısa sürede kas şişiyor. kültür fizik ne yapabilirim? yumrum çalışayım mı? burada kum torbam yok ama havayı dövebilirim ancak, mesela ağırlıkla da yumruk çalışabilirim. boynun yanındaki kaslar şişiyor o zamanda. fiziğim çok düzgün bozulacak diye çok korkuyorum derdim bu

• kızları dövmeyi düşünmüyorum. sokaktaki laf atan sarkanı görmezden gelemiyorum cevap veriyorum ya bir gün başıma bir iş gelebilir :D gerçi ben polisi de tehdit ediyorum çünkü kaçığım :D

• kick boksa kayit olma sansin yok mu... cok iyi olur ozellikle bayanlar icin sizin icin yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Çene ucuna yandan okkali vurursan yatirirsin kizda olsan omuzla aban vururken

1|0
    0|0
    • babam da böyle bir şey söylemişti. erkeği bile etkisiz hale getirebilirsin bir süreliğine demişti. çene ucu burun kulak mide vs den bahsetmişti

• eheheh :D burun iyi fikir o zaman zaten ben en iyi direk vuruş yapabiliyorum. kroşe de bir güç kaybı oluyor sanki.

• Saglam duz vurabiliyosan vurunca dizinke karin boslugunada vur nefesini kesersin 2-3sn :) sen nerdesin ya :) :)

• O zaman vücut geliştir.
    Uzun zaman alır ama iyi güçlendirir

0|0
    0|0
    • o olayı bir kadına yakıştırmıyorum. deli güçlü olayım derdinde değilim ama bu şartlar altında olabileceğim kadar olayım diyorum. çünkü bana laf atana rahatsız edene cevap vermden duramıyorum her an ihtiyacım olabilir

• Vücuta başla bir anda aşırı güçlenmiceksin yavaş yavaş...

• Merak etmene gerek yok.
      Bende senin gibiydim ama güçsüzdüm uzun zamandır Body yapıyorum gücüm yerinde şu an

• Baban boksor burdan mi soruyosun :)

0|0
    0|0
  • yokki kanka

0|0
    0|0
  • Babanizin adı ne profesyonel mıydı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...