23 günden sonra ne yaparsınız?

Üç senelik sevgiim ben sende aradığımı bulamadım ayrılacağım dedi ve gitti. Bende sevse idi gitmezdi mantığı ile aramadım. Son görüşmemizden sonra 23 gün geçti. Dün gece bana mesaj çekiyor seni çok özledim diye. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• ötle artistlik yapar gidersen böylede dönersin işte deyip artık benim senle işim olmaz der aramamasını söylerdim.. 23 günde başka birşey bulamadı yanlızlıkta başına vurunca döndü dönmesin anam bu saatten sonra hep sen şimdi onu kabul edersen o bir şekilde gene bırakır seni. birinciyi affedersen ikinciye davetiye çıkartırsın..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• aradığını bulamamışmış 3 senedir aklı nerdeymiş merak ettim.

baktıki aradığını bulması kolay değil seninle idare etmeye karar vermiş gibi duruyor. ama aklı her takıldığında gidebilme ihtimali hep olacaktır. bence sana bunu yapana yeni bir şans verme. daha rahat olacaktır eğer tekrar başlarsanız . nasıl olsa kabulleniyor diye

0|1
    0|0
  • SENDE ONA KİBARİYENİN KİMSE BENİM KADARRRR SEVEMEDİ DEĞİLMMMİİİİİ PARÇASINI ARMAGAN ET...

0|1
    0|0
  • o mesaja cevap vermediysen şunu yazabilrsin; neyi özledin aradığın hiç bir şey yok ya burada geride bıraktıgın kırık dökük bi kalp parampparca bi adam.

0|1
    0|0
  • Canın cehenneme derdim

1|2
    0|0
  • Dirseği gösterirdim..

0|1
    0|0
  • Aradığını bulsaydın aramazdın sen benim aradığım kişi değildin birdaha beni arama sakın ;)

1|1
    0|0
  • 3 yil sonra o lafi bana deyip cekip gidene

" O senin problemin beni ilgilendirmez artik " derdim

1|1
    0|0
  • Ne arıyorsa baskasındada bulamamıs demekkı

1|1
    0|0
  • kalbini değil mantığını kullan

1|1
    0|0
  • Seviyosam gurur yapmazdim

0|0
    0|0
  • Azına sıç bence yap yani

0|1
    0|0
  • Sana aradığını veremedim bitti(bir mesajla olmuyor bu işler)

0|1
    0|0
  • Senin aradiğin güzel bi s.. ama onu da bulamadin herhalde yine bana geldin derdim ben olsam :D

0|0
    0|0
  • canım bu erkekler böle benm sevgilimde böle ne snnle ne de sensz olmuyr bende naptıgımı blmyrm diyor ama haynda kesn zevk aldığı başka bri var

0|0
    0|0
    • Canım dediğin kişi bir erkek

• gittikten sonra günleri saydıysam (sen gibi ) bende özledim der konuyu kapardım

0|0
    0|0
  • ben sende aradığımı bulamadım yaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım, öncelikle Allah yardımcın olsun. Biz olup biteni tam bilemeyiz ancak aklıma şu geldi; acaba başkası vardı ve bu kız ona gitti ama o da bu kızı kullanıp tekmeyi basınca bu kız da pişman olup ya da pişmanlıktan çok senin gibi biri elimin altında olsun evleneyim ama her haltı yerim düşüncesiyle sana özledim ayakları mı çekiyor. Sen kızı iyi tanırsın. Çevreden bir sor soruştur bakalım kimse varmıymış, neden sende aradığımı bulamadım diyerek gidip geri gelmiş. Eğer kız temizse belki de aklınca seni peşinden koşturmaya ve böylece heyecan katmak istemiştir ilişkinize. Hayırlısı neyse o olsun.

0|1
    0|0
  • Üç Sene Seninle Çıkacak Ve Aradığımı Bulamadım diyecek ortada bir çelişki var ya bu seni 3 sene boyunca ayakta uyuttu. yada sana anlatmadığı bir sürü şeyler var.. Harbi Seven İnsan, Sevdiğinin hataları vs vs her türlü söyler ve yanında olur bunun yaptığı düpedüz oyun oynamak..! Delikanlı gibi seni sevmemiş Kardeşim. Sabır Çek Bak Yoluna. ;)

0|1
    0|0
  • "Üç senelik sevgilim ben sende aradığımı bulamadım ayrılacağım" diyen birini hayatımdan çıkarırdım tamamen. Onun derdi başka şey dostum... Özlem değil onun ki yalnız kalma korkusunda sığınacak liman arıyor...

Boş ver gitsin, bazen çok sevsen de hayır demeyi bilmek gerek sonra yine sen üzüleceksin ...

0|1
    0|0
  • Eğer hala seviyor ve istiyorsan cevap verme 2. hatta 3. mesajı bekle derim. Biraz sürünsün. Sevmiyorsan diyecek yok zaten. Ben olsam sevsemde sevmesemde cevaplamazdım. Biten bitmiştir. Bu arada çok iyi yapmışsın sessiz kalmakla. Şekilde de görüldüğü gibi hızlı şişen balonun havası hızlı inermiş.

0|1
    0|0
  • hacı salla gitsin... benimkisi aramadı mesela.. yine ben aradım yine ben ikna etmeye çalıştım 2 ay oldu ayrılalı asla gelmeyecem dedi ama yine ben senin gibi sabredemdim 1 ay hiiiç konuşmadım fakat onu beklediğimi biliyordu çook yıpranmıştı yine aradım yine olmaz dedi. 2 yıllık ilişkim var bana deli gibi aşıktı ama cok kavga ettik... bu sefer senin taktiği uygulayacam put gibi sessiz olacam senin mantık seviyorsa namusunu düşünüyorsa kalbini düşünüyorsa özlüyorsa ve en önemlisi kaderde varsa elbet ama elbet gelir. o yüzden bu sefer sesim soluğum çıkmayacak.. Kredi kartım onda kaldı onu 1 ay sonra falan almaya gidecem o gün bile yuzune bakmayacam sadece kartı alıp gidecem... eğer bir gün olur pişman olur gelirse o zaman ben kabul etmeyecem sende aynısını yap hacı.. ;) hayır gelmez

0|0
    0|0
  • 3 sene iyi bi araştırma olmuş. Salla gitsin hacı

0|1
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarız hocam ağzını burnunu kırarız

bkz:Recep ivedik :)))

0|0
    0|0
  • bencede seviyorsan grur yapma ama ıplerı onun elıne asla verme derim..

0|0
    0|0
  • başka erkek bulamamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...