Kızlar, Futbol Sizin İçin Ne Demek?

Bildiğiniz gibi futbol biz erkeklerin dilinden düşmeyen 3 şeyden biri (bkz. bütün kızlar toplandık) :D Haftasonları, avrupa maçları derken bazen hayat durur bizim için. Peki futbol sizce nedir, bir kadın spor yazarının dediği gibi futbol topunu kıskananlardan mısınız yoksa 22 kişi boş işler peşinde diyenlerden mi? :D

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Ben 2 senedır futbol oynayan bır kız olarak konusuyorum.
    Futbol Aşktır :)
    Bagımlılık yapan bırsey :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir buçuk yıl futbol oynadım sol bek :D dD ne güzel günlerdi. .

0|1
    0|0
  • Futbol bazı kızlara göre sacma bir spor dali bazi kizlara gore futbolcu tavlama sanatidir. Fakat futbol asktır, bagliliktir, uzsede sevindirse de sevmektir vazgecememektir. Futbol totemdir, gelecegine inandigin gol ugruna binbir sekle girmektir. Ben şahsen futbolu sevmeyen insanların karsiliksiz beklentisiz sevginin ne olduğunu anlyacagini sanmıyorum. Aşk tipki futbol gibi, ters bir durum olur da kırmızı kart görürse onun yerini doldurmak için iki kişilik oynamaktır. Futbol sevdigini ozlermis gibi Altayın deplasmandan donmesini beklemek gibidir. Aşk golden sonra bir tek ona kosmaktir...
    He bide futbol aşkı konusu var futbol aşığı insanlar bütün futbol takımlarını takip ederler mac izlemekten zevk alırlar. Tuttugu takimin sadece sampiyonluk kupa maci gibi vs zamaninda futbol sever olmazlar. Buraya nerden geldik bilmiyorum ama sadece derbi gunu holiganlasan kizlardan uzak durun beyler :D

0|0
    0|0
  • Hayatimin odak noktalarindan biri

0|0
    0|0
  • futbol Trabzonspordur bana göre :)

0|0
    0|0
  • İlgilenen herkes için bir tutku , ilgilenmeyen için sıkıcı.22 kişi 1 top peşinde koşuyor deyip sporu böyle saçma sapan bir kılıfa sokan kişi sığdır.

0|0
    0|0
  • Saçma bulmuyorum ama bu tür şeyleride takip etmiyorum.. Yani herkese saygım var :) Başkasının değerli bulduğu bir şeye boş iş diyemem :)

0|0
    0|0
  • Futbol benım ıcın galatasaray demektır. Onunla ağlayıp gülmek...

0|0
    0|0
  • çok ilgilenmem ama saçmada demedim hiç bir zaman asıl basketi sorcan bana :D

0|0
    0|0
  • Hayatımın anlamı

Fenerbahçe is my life

0|1
    0|0
Yükleniyor...