Temizlemeyi düşündüğünüz ne var?

Bir kaç gün sonra yıl değişiyor biliyorsunuz.

Ve yeni yılda insan ister istemez gerçekten yeni gün yeni bi hayat psikolojisine giriyor elinde olmadan :)

Sizin bu eşikten geçerken geride bırakmayı düşündüğünüz, atmayı, çıkarmayı ve yok etmeyi düşündüğünüz ne var?

Kısacası bir temizlik yapacak mısınız?

Realist kararlarınız var mı yeni yıl için..

Şunu şunu şeyle yapmayacağım veya tarzımı değiştireceğim gibi kararlar, fikirler kapınızı çaldı mı?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• saçımı kesmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kanı bozuk olanlar yok olsun kendi ideali için insanlara açı çektirenler yok olsun

0|0
    0|0
  • Realist bi kararım var bugün duşa giricem ilk önce bedenimi temizlicem sonra nete girip üzdügüm kızların gönlünü alıp ruhumu! yeni yıla küs girmemek lazım :))

0|0
    0|0
  • alkolü bıraktım sigarayı da bırakabilirim

1|0
    0|0
  • araba araba. off cok kırlendı

0|0
    0|0
  • Değişen bir şey olmayacak.

0|0
    0|0
  • 2012 bana 23 kilo verdi 23 kilo geri aldı geride bırakıyorum artıkın :)

0|0
    0|0
  • Evi temizlemem lazım :((

0|0
    0|0
  • Babamı temizlemeyi düşünüyorum.sonrada kendimi

0|0
    0|0
  • şuan nasılsam yine öyle devam edicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ya ben her yıl hatta abartıp her ay bu kararı alıyorum. Hem de en radikalinden ama sonra bir bakıyorum aynı noktadayım.:)

0|0
    0|0
    • :)) Bende aynı

Ama, yok bu gidişat düzelmeli çok saldım ben..

• :)) Bende ablası olayım o zaman.

• Yeni yılla ilgili bir kararım yok, özellikle bu sebepten ötürü birşey yapmayacağım.Ama kendimi şuna tembihledim.

2013'e girerken uyuyor olmayacağım. Her seferinde uyuyakalırım. Bu kez farklılık yapacağım. Kihkihkhihkih :P

1|0
    0|0
  • Hala saçımı kestirsem mi diye düşünüyorum ve hala karar veremedim :S Birde Sanırm şu kpss zımbırtısına hazırlanma kararı alıyorum yani daha karar alma aşamasındayım :D

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim bunu..sanırım ben temizliği anında yapıyorum, yarına bırakmadan, yeni yıl gibi bir sebep aramaksızın:))

0|0
    0|0
  • Düşündüklerimi temizledim ama ben düşüncelerimi temizlemek istiyorum hayat düşünmeyenlere güzel.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyi temizleyemem sanırım.Alışkanlıklarımı ve pasaklılığımı seviyorum:)

0|0
    0|0
  • Beynimi gereksiz düşüncelerden ve anılardan bir temizlesem

1|0
    0|1
  • Zararlı alışkanlıklarımı temizleyip yeni bir düzen tutturmayı

0|0
    0|0
  • Yeni yıla girerken değil de birkaç ay sonrası için var.

0|0
    0|0
  • Evim temizlenmek için beni bekliyor...

0|0
    1|0
Yükleniyor...