Odun ve kezban kavramlarının kargaşası içinden çıkamadım neden?

Şimdi biz erkekler kezban modelindeki kızları sevmiyorum ve içimizde kezban türevinde sevgilisi olan erkek üyede yok kızlar ise lafa geldimi odun olmasın odunmusun şeklinde derler sevmezler(aslında bayılıyorlar) ama bir çoğunun sevgiliside odun burdaki mantık hatası nedir?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• odun > okuz

kezban > salak

salagin tekiyle bende cikmak istemem dogrusu

0|0
    0|0
    • Peki öküzle?

• Bende i öküz oldum şimdi çok kırıcısın ben narin kırılgan ve hassasım :(

• Öküzü sadece geri geri düşünen erkekler gibi algılama. Öküz iyidir. Her erkekte de saklıdır. Kimi zaman dışarı çıkması gerekir. :(

Kızlar Ne Diyor 5

• kızlar işine gelmediği zaman erkeklere odun der erkeklerde kızlardan yüz bulamayınca kezban der.

iki taraftada da kuyruk acısı seziyorum ben :D

0|0
    0|0
  • benim çınar ağacım başkasının gözünde odun olabilir... bakış açısı derimm :DDd

0|0
    0|0
  • kezbanın karşılığı odun değil kamil... odunun yine gideri olabilir ama kamilin asla.

1|0
    0|0
  • (aslında bayılıyorlar)'dan sonra okumadım çünkü o parantez içi konuya noktayı koymuş zaten..

2|0
    0|0
  • Kezban: Kendini prenses sanan, cinselliği çıkar için kullanan, sürekli problem çıkaran, erkekle parası için evlenen kız türü.

Kamil: Kendini dünyanın hakimi sanan, her sevgilim bir kere versin karım bakire olsun diyen, cinsiyetçi, kız arkadaşına baskı yapan, yerli yersiz kıskanan erkek türü.

Hayır, kızlar bu yukarıda tarif ettiğim Kamil tipinden nefret ederler.

Ama eli mahkum Kezbanla ya da Kamille çıkanlar var.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Odunu at sobaya yansın gitsin bonoşver :) KEzbandan uzak dur ondan hayır gelmez , git pelin bul tülin bul ,olmadı hatce bul :) Ama bide ön yargıları öldür :)

1|0
    0|0
  • Odunada kezbana lanet olsun :) ne dediğini hiç anlamadım valla :)) hayırlısı kardeş ya olur böyle şeyler :) takma kafana:)

0|0
    0|1
  • odunluk iyidir arada işe yarıyor bağnaz düşünceler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...