Anlaşmakta zorlandığın anne baba en iyi sevgiliden her zaman kat kat iyidir. Siz ne düşünüyorsunuz?

bu özdeyişimi sizinle paylaşmak istedim 2012 bana bunu öğretti şahsen evlilik v.s. hiç düşünmeyip hayat müsade ettikçe ailemle yaşamayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• insanın vücudundaki her organın işlevi ve işleyişi nasıl farklı ise; insanın hayatında yer alan ve önem verdiği insanların yeri ve değeri de o ölçüde farklıdır.

bir annenin sana hissettirdiği duygular ile bir babanın hissettirdikleri, bir kardeşin bir dedenin bir dostun ve bir sevgilinin hissettirdikleri bambaşkadır..

hepsi yeri ve zamanı farklı olarak paha biçilemez olabilir ama bu her hangi birinden vazgeçmeni sağlamaz,sağlamamalı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin yeri ayrı hayatta..

Anne, baba, eş, çocuk, kardeş, dost..

Bunlar hepsi ayrı ayrı kıymetli insanlar..

Biri eksik ve ya gedik olsa insanın köklerini duruşunu etkiler..

0|0
    0|0
  • "hayat müsade ettikçe ailemle yaşamayı düşünüyorum" demişsin ama sende birgün aile olmak zorundasın.Yoksa hata etmiş olursun.Bir başına kalınca akranların çoluk çocuğa karışınca ne olucak fevri kararlar iyi değildir

0|0
    0|1
  • Doğru söze ne denir...

0|0
    0|0
  • Değişir.

0|0
    0|0
  • ailenin yerini elbette kimse tutamıyor ama bu hayat fani ilerde ne olacağını bilemeyiz

0|0
    0|1
    • tabi orası öylede eğer hayat uygun şartları koyarsa

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgili yine bulunur

ailenden bir tane var

giderek eksilse de

0|0
    1|1
  • yeri geldıgı zaman anne baba bile çıkarlarını duşunur.

1|0
    0|1
  • çok doğrudur güzel söz

0|0
    0|0
  • Evliliği düşünmelisin yaş ilerliyor onlara torun sevme hakkını vermelisin

0|0
    0|0
  • Her kosede bir sevgili veya es adayi bulabilirsin.ama aile tektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...