Facebook'ta yazdıklarınızı görüp hiçbir cevap vermeyen kişiler oldu mu?

Facebook'ta yazdıklarınızı görüp hiçbir cevap vermeyen kişiler oldu mu? Bazı kızlar "naber, nasılsın?" v.b. sorulara hiçbir cevap vermiyor. Siz de bunların beş para etmez insanlar olduklarını düşünüyor musunuz benim gibi? Bir keresinde ders notu isteyecektim, sana söylemem gereken bir şey var deyip, dersin notunu istedim, hemen atladı tabi salak o zaman.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bana cevap vermeyecek kişi zaten listemde olmaz :)

He ben cevap verirmiyim herkese cevap veririm en azından işim var derim ama öyle görmezden gelmem :)

0|1
    0|0
    • Problem bi işim var bile demeyi sana çok görmesi zaten. O yüzden facebook'u tamamen kapatmayı bile düşünmeye başladım.

Kızlar Ne Diyor 2

• konusmak istemedigim insanklarin mesajlarina bakmam:) yada bakip hemen kacamak cevap veririm..bu herkes icin gecerli heralde..senin de konusmak icin can atmadigin insanlar vardir:D

0|0
    0|0
    • Can atsam da atmasam da nezaket gereği herkese cevap veririm. Konuşmak istemeyeceğim insanı eklemem de zaten.

• yani nezaketen iste..ama ileri gitmez o sohbet yani.

• kişinin müsait olduğunu nerden biliyorsun ki ? belki ailesinden biri yanında sohbet ediyor belki bir arkadaşıyla gerçekten önemli bir konu konuşuyor, belki nette halletmesi gereken bir kaç işi var, belki işyerinde sadece gönderilere göz atabiliyor.

0|0
    0|0
    • Karşındaki yazdığını gördüğünde, görüldü yazıyor. Merhaba, nasılsını anlaması ve cevap vermesi çok zor olmasa gerek.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim eğer öyle birşey olsun zaten facemde işim olmaz bana cevap vermeyecek kişilerin. bazı hocalarım geç cevap verir o kadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...