Kız arkadaşıma mesaj atacağım dedi ve telefonumu aldı ve numarasını silmiş. Ne yapmak istediğini anlamış değilim

Merhaba arkadaşlar.Üniversite birinci sınıf öğrencisiyim.Sınıftan bir kız benimle tanıştı.Kız benden ders notlarını istedi.tanışmamızdan bir müddet sonra bir program için bilet aldığını ancak numaramın onda olmadığını söyledi.Daha sonra derslerinin zayıf olduğunu söyleyerek beraber ders çalışalım mı dedi.Ben de haliyle kabul ettim.Sadece yarım saat ders çalıştıktan sonra kızla 1:30 saate yakın sohbet ettik.Daha sonra beraber kampüsten ayrıldık .Kızdan aakşama kitabı ona getrimek bahanesiyle numarasını aldım.Akşam buluşup kitabı verdim.ayrıldıktan bir kaç saat sonnra mesajlaştık.o günden sonra kıza 3 gün mesaj atmadım.daha sonra güleryüzlü bir şekilde yanıma geldi kitap için teşekkür etti ve aarkadaşa mesaj atacağım bahanesiyle telefonumu aldı.Daha sonra farkketim ki kız numarasını silmiş.Bu duruma anlam veremedim.Bu durumu sizlerle paylaşmak istedim.Şu ana kızın ne yapmak istediğini anlamış değilim.

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• kız milleti böyle al birini vur ötekine :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• tuhaf geldi bana . ama önce senden hoşlanmış ve birlikte zaman geçirmek istemiş. derslerinin kötü olmasıını dert etse sadece yarım saati derse bi bucuk saati sohbete ayırmazdı o senle zaman geçirmek istemiş fakat ya senin ilgisizliğinden yada bi hareketinden bişeyinden sana kızmıs olssa gerek ki bi tepki göstermiş. bu arada numarayı silen başkası olamaz eminsin değilmi?

0|0
    0|0
    • telefonun şifresini benden başka kimse bilmiyor .telefonun şifresini girdim ve telefonu ona verdim.ondan başka kimseye telefonu vermedim.

• o zaman o sildi. dediğim gibi. hoşlanmış senden fakat sonra beraber olmayacagınızı düsündü ve tepki gösterdi. yada hoşlanma değil arkadas olmak istedi ama öyle bsey.

• Sen ona mesaj atmayınca onunla ilgilenmediğini zannetmiş olabilir. Ve nasıl olsa benimle ilgilenmiyor numaramın onda olmasına gerek yok demiştir. Yani ben bir kız olarak böyle düşünürdüm :) onunla konuşmak istiyorsan bence ilgilenmelisin yanına gidip konuş mesela..

0|0
    0|0
  • seni sadece eğitim koçu olarak görmüş okadar demekki sneden daha yakışıklı bı cocuk var peşinde sen parazit olma dıye silmiş neresini anlamadın bunun sen

0|0
    0|0
    • Derslerim çok iyi olsa anlarımda dersleri benden iyi olan erkekler var.işin ilginç yanı kızın sınıftaki erkeklerde sadece benimle konuşması.

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kullanmış atmış seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 gün mesaj atmamışsın ondan silmiştir

0|0
    0|0
  • 3 gün aramazsan olacagı bu sen degil ben silerim demiş sana :)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen kullanmış.Amacın neydi diye sor bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...