Sanalda tanıştığınız insanı çok çabuk unutur musunuz? Ne gözle bakarsınız?

sanalda her genç bir aşk yaşamıştır yaşamadım diyen yalan konuşur.bende yaşadım ilk kez ve bir sene sürdü telefon cam vs. bu şekilde.kendisi dinine bağlı biri olduğunu ve namazlı abdestli kapalı bir eş aradığını dile getirirdi.bende öyle biriydim ve ilişkimiz başladı bu böyle cam ve telefon yoluyla devam etti görüşmeye karar vermiştik ki görüşemeden bitirdim.sorum sizler sanalda tanıştığınız ve bir sene bi süre içersinde görüştüğünü kişi unuturmuşunuz hemen?ya da şöyle diyeyim sanaldan tanıştığınız kişi ile herşeyi konuşuyordunuz sen ona o sana derdini ailesini vs yaşadıklarını seni kendi ailesinden biri olarak gören kış çok çabuk unuturmu.bana sürekli anlatırdı çekinmezdi ailesi ile sorunları vardı paylaşırdı.o biraz yakışıklıydı onun için belki sıradan diğer kızlar gibi gelip geçici bir heves yada boşluğu doldurma gibi oldum belkide ama ben onu unutamadım o kişide beni unutmudur.erkekler böyle yaşanılan şeyleri çabuk unuturmu yoksa konuşulanlar aklına gelirmi basını yastığa koyunca bunu çok merak ediyorum.erkeklerin cevaplarını merakla okuyacağım

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sanalda kurulan arkadaşlıklar çok saçma gelio ben hayatıma renk katacağım ve hayatı dolu dolu yaşayacağım diyorsan ve ben anı yaşayanlardanım diyorsan eyvalla hiç kimse kusura bakmasın burada face veya herhangi bir sitede sevgilimdi seviyorum ölüyorum onun için bunlar bence hikaye yaşantımızı öyle hale getirdilerki kadınlar artık üç beş liralık maaaş alacam diye boşanıyorlar bunun sevgisi nerede kaldı dost hayatı yaşıyorlar hani sevi nerede burada onun için sanalın sevgisine inanmayanlardanım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanalda kim kime güvenebilir bu kadar basit mi ? Kusurabakma güzelim ama ben o kadar basit olamıyorum çünkü reelde bile güveni zor toparlayanlardanım. Ölede olması gerekiyor zaten. En ufak yalan ilişkimi bitirir beni de çıldırtır. O yüzden o cammış mammış boş işler. Yapmadım mı.. Yaptım ama böle abuk subuk bağlanmaymış falan değil.

0|0
    0|0
  • erkekler cabuk unutur mu ? bu kısıden kısıye deqısır.. ama qenelde hayatındakı kızın nekadar derın yaralar bıraktıqına baqlı.. tamamen kıza baqlı aslında..

0|0
    0|0
    • ınsallah aklına gelıyorumdur.unutulmak ıstemem aklına gelmesını cok ısterım.bıtırdıgıme pısmanım keske gorusupte oyle karar versseydım dedıgım anlar oluyor

• aslında sacma sapan nedenlerden dolayı benden oldu ben yaptım ben bıtırdım cok cocukca bı durumdan bı anlık aklıma seytan bırsey soktu ve yaptım bır sınırlede ılıskıye son verdım.sonra yaptıgım ve bıtırdıgım ıcın pısman oldum.aslında bıtırmekte haklıyım ama keske bır gorusup ondan sonra bıtırıp yol verseydım dedım halende dıyorum

• bitiş sebebi nedir bilmediqim ıcın yorum yapamam.. ama bı yıl qorustuqun ınsanı en azından qormen daa olumlu ızler bırakabılırdı sende belkı bıtırmezdın.. belkı şu anda evlenmıştın :)

• Sahsen benuim aklima gelir ve bulustugunm buile oldu internetten tanidigim birisi ile. Unutmadim unutamamda anilar unutulmaz gomulurler maziye.

0|0
    0|0
    • ınsallah o da unutmamıstır.pekı her erkek boylemıdır

• Sanmam yani unutamaz cunku anilar unutulmaz gomulurler maziye.

• sanal ilişki saçmalıktır

gidin cam açın birbirinize

0|0
    0|0
    • camsız gunumuz gecmezdı:)onunla aramızda bırseyler vardı bunu hıssedıyordum ama olmadı basımı yastıga koydugumda halen aglarım ozluyorum ılk kez boyle yogun duygular yasadım bırıne

• benı ınandır demıyorum ben sana yapmıs yasamıssındır dıyorum eger yasın buykse sana sacma gelebılır.su zamanda olupta yasamayan yok en sakın en akıllısının bıle yasadıgını bılırım.eger yasamadıyssanızda bırgun yasarsanız ve baglanırsanız anlarsınız ne demek ıstedıgımı.ınsallah da ollmaz bu

• valla o konuştuğun erkeği bilmiyorumda ben 5 yıl oldu aynı senin gibi aşık oldum sanalda 8 ay sürdü görüşemeden bitirdi bitirdi ama ben bitiremedim ve oda ve hala konuşuyoruz şimdi sadece arkadaşca

0|0
    0|0
    • yas kac yanlıs anlamayın belkı kucuksenız ne demek ıstedıgımı anlamassınız?

• sızın 8 ay surdu halen konusuyorsunuz demek ne guzel ben kestım bagları kopardım.keske gorusseydım dıyorum cok pısmanım bu yuzden.sızın neden bıttı sormamda sakınca yoksa?

• kız arkadaşım bitirdi hiç bir sebeb söylemeden

• Sanaldan reele dönerse o aşka birliktelik diyebiliriz...

0|0
    0|0
  • Şakirt ve yakışıklı kelimelerinin aynı cümlede buluşmasına şaşırdım ben

0|1
    1|0
    • anlayanlar var altta bak bır sen anlayamadın.yorma o guzel kafanı o yuzden bosver sen

• secde edip ah etmeye devam et

• overtheclocked ''helal olsun dostum ağzına sağlık'' Sen düzgünce bişey söyledin cevaba bak.. İi cevap verdin ama.

• hemen unuturum

0|0
    0|0
  • hacı ne keskın yazmıssın oyle ya

kolay unutulur reele aktarılmadı ise

0|0
    0|0
  • anlattığın gibi sohbet edip yakınlaştıysanız kolay unutmaz. ben unutmazdım yani. ben de bahsettiğin gibi birini arıyoeum (tabi sanalda bulmak zor) ve sohbeti hoşuma giden biriyse uzun saman sonra bile aklıma gelirdi.

neden bitirdin, bir yanlış mı yaptı arkadaş?

0|0
    0|0
  • Ertesi güne unutuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unutamamak kavramının ayrımına varmak lazım..seninkisi bir bağımlılık hem de sanal bir bağımlılık..unutamaman için hiç bir sebep yok.

2005 te tanıdığım bir dostumdan haber alamıyorum, mesela onu unutamadım ben..hem de kötü bir olay yaşamış olması onu daha çok merak etmemi sağlıyor ama bu düşünceyle yaşanmıyor..

0|0
    0|0
  • Unutmuyorsa aklından zoru vardır..

Ne yaşanmış ki bir şey yok ortada..

0|0
    0|0
  • Unutulur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...